25 Μαι

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ - αιμολήπτρια - νοσηλεύτρια

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αιμολήπτρια
Αρμοδιότητες: Αιμοληψίες,Εργαστηριο
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. τεχνολόγου ιατρικών εργαστηρίων
Προηγούμενη εργαστηριακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών
Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, ομαδικότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Καλή γνώση Αγγλικών-Γνώση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:- Σύμβαση αορίστου χρόνου με σταθερό μισθό- Ευχάριστο και επαγγελματικό χώρο εργασίας

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαι
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι Αιμολήπτης / Αιμολήπτρια για πρωινή 4ωρη απασχόληση. Κωδικός: AMC18 Προσόντα υποψηφίου: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. επιθυμητό Σχετική εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό πνεύμα, αξιοπιστία,

23 Μαι
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στον Χολαργό: Πωλήτρια/Παρασκευάστρια

22 Μαι

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για υποκατάστημα στην περιοχή της Αργυρούπολης Αιμολήπτης / Αιμολήπτρια για πλήρη απασχόληση. Κωδικός: AMB 18 Προσόντα υποψηφίου: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. επιθυμητό Σχετική εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό πνεύμα,

18 Ιουν
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας ένδυσης αναζητά Υπεύθυνο Αποθήκης Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη με χρήση scanner / RF/PDA Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών

18 Ιουν
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση:   Συσκευαστής αρτοπαρασκευασμάτων (Λυκόβρυση)   Προφίλ υποψηφίου / απαραίτητα προσόντα: Ικανότητα ανταπόκρισης σε ωράριο βαρδιών Εκπληρωμένες