25 Μαι

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ - αιμολήπτρια - νοσηλεύτρια

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αιμολήπτρια
Αρμοδιότητες: Αιμοληψίες,Εργαστηριο,Λήψη Pap test
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. τεχνολόγου ιατρικών εργαστηρίων
Προηγούμενη εργαστηριακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών
Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, ομαδικότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Καλή γνώση Αγγλικών-Γνώση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:- Σύμβαση αορίστου χρόνου με σταθερό μισθό- Ευχάριστο και επαγγελματικό χώρο εργασίας

Σχετικες Αγγελιες

08 Αυγ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Παρασκευάστρια Σάντουιτς με εμπειρία σε

30 Ιουλ
Αθήνα [safecare.gr]

Ζητείται Νοσηλεύτρια/της από τη μη κερδοσκοπική ανθρωπιστική οργάνωση Είδος Εργασίας: Ελεύθερος

23 Ιουλ

20 Αυγ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Μεταμόρφωση Αττικής, ζητά άτομα για το πόστο του barista, ηλικίας 20-35 ετών. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885

20 Αυγ

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Λ. Μεσογείων 167 Κατεχάκη, ζητά άτομα για το πόστο του barista, ηλικίας 20-35 ετών. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 • Φαξ: 211 8004885