25 Μαι

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ - αιμολήπτρια - νοσηλεύτρια

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αιμολήπτρια
Αρμοδιότητες: Αιμοληψίες,Εργαστηριο,Λήψη Pap test
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Ι.Ε.Κ. τεχνολόγου ιατρικών εργαστηρίων
Προηγούμενη εργαστηριακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών
Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία, ομαδικότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Καλή γνώση Αγγλικών-Γνώση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει:- Σύμβαση αορίστου χρόνου με σταθερό μισθό- Ευχάριστο και επαγγελματικό χώρο εργασίας

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Παρασκευάστρια Σάντουιτς με εμπειρία σε

20 Σεπ
Αθήνα [Dermavita]

Ζητούνται κοπέλες σε δερματολογικό ιατρείο ,επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο .Αποστολη βιογραφικών με φωτογραφία

15 Οκτ
Αθήνα [Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ &ΣΙΑ ΟΕ]

κρυα κουζινα Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση-ασφαλιση .τηλ 2108986015 αυστηρα 12.00-15.00μμ .Aποστολη βιογραφικων aplask@hotmail.com

15 Οκτ
Αθήνα [ALOUETTE]

Η Alouette AE, με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Υπάλληλο Αποθήκης Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε οργανωμένη αποθήκη Ηλικία 25–35 ετών Εμπειρία σε διαδικασίες logistics (συλλογή και συσκευασία παραγγελιών, παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων

15 Οκτ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Διευθυντή Kαταστήματος   Γενική περιγραφή θέσης: Επίτευξη οικονομικών και διοικητικών στόχων του καταστήματος. Αποτελεσματική διοίκηση της ομάδας