21 Οκτ

Υπάλληλοι γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται υπάλληλοι γραφείου από εταιρεία στην περιοχή του Αιγάλεω, για πενθήμερη μερική ή πλήρη πρωινή απασχόληση, βασικός μισθός Προσόντα : Ικανότητα στην...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Αθήνα

Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και θέλεις να ενταχθείς άμεσα σε μία αξιόπιστη εταιρεία, ικανή να αναγνωρίσει τις ικανότητες σου και να σου παρέχει μισθολογική

13 Ιουν
Αθήνα [TEM]

Η εταιρία ΤΕΜ, αναζητά άμεσα νέους-εες για την στελέχωση των τμημάτων εξυπηρέτησης πελατών και ανάπτυξης πελατολογίου: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Τηλεφωνική προώθηση

11 Ιουν
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Υπάλληλοι Γραφείου Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και θέλεις να ενταχθείς άμεσα σε μία αξιόπιστη εταιρία, ικανή να αναγνωρίσει τις ικανότητές σου και να σου παρέχει μισθολογική και επαγγελματική εξέλιξη; Αν ναι, έλα κι εσύ στην ομάδα της PlegmaNet! Εδώ θα σου δοθεί η ευκαιρία να αναγνωριστούν και να

11 Ιουν
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων και Υπηρεσιών Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

08 Ιουν
Αθήνα

Μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρίες στον χώρο του marketing επίσημος συνεργάτης της WIND Hellas , ζητά άμεσα: 8 άτομα 18-55 ετών Να σταδιοδρομήσουν