20 Οκτ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΡΕΟΠΩΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ BAZAAR A.E ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΕΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ ΠΤΥΧΙΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟΣΤΕΙΛΑΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟ MAIL:kokkinidis1@gmail.com
μοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Οδηγό με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας για τις εγκαταστάσεις της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: ΟΔΓ-ΘΕΣ/0918 Αρμοδιότητες: Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε συντήρηση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Προφίλ: Απόφοιτος λυκείου

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Βοηθός Παραγωγής και Ποιοτικού Ελέγχου Έχεις ανάλογη εμπειρία; Είσαι οργανωτικός/ή; Σου αρέσει να εργάζεσαι ομαδικά; Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των

24 Σεπ

Υπεύθυνος Προμηθειών και Αγορών Έχεις εμπειρία στον χώρο; Είσαι οργανωτικός/ή και ικανός/ή στις διαπραγματεύσεις; Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της, αναζητά τον κατάλληλο/η υποψήφιο/α. Ο

24 Σεπ

Φύλακας Υποδοχής Έχεις εμπειρία; Είσαι ομαδικός/η, οργανωτικός/ή με ευχέρεια στην επικοινωνία; Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της, αναζητά τον κατάλληλο/η υποψήφιο/α. Ο ρόλος: Υποδοχή

24 Σεπ

Αποθηκάριος Σε ενδιαφέρει η σταδιοδρομία στα Logistics; Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον χώρο τωv τροφίμων, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο. Ο ρόλος: Προετοιμασία