20 Οκτ

Πωλητές Καταναλωτικών Προϊόντων - Σίνδος Θεσσαλονίκης & Ασπρόπυργος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Royal Sugar ΑBEE, ηγετική εταιρία στο εμπόριο τροφίμων με έμφαση στο εμπόριο ζάχαρης, επιθυμεί να προσλάβει έμπειρους Πωλητές Καταναλωτικών Προϊόντων Στα κεντρικά γραφεία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στο υποκατάστημα στον Ασπρόπυργο Αττικής Αρμοδιότητες: Η θέση αφορά την προώθηση και την ανάπτυξη των...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες

17 Σεπ
Πανελλήνια [S CREATION]

Η διαφημιστική εταιρία Sens Creation Advetising με έδρα την Αθήνα ζητάει Nέες Kοπέλες για Προώθηση Καταναλωτικών Προϊόντων σε διάφορα καταστήματα λιανικής, εκθέσεις και πολυχώρους. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848360. http://

14 Σεπ
Πανελλήνια [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Πωλητές σε Καταστήματα Προϊόντων Τεχνολογίας για την προώθηση και πώληση της νέας MAIC Κωδικός θέσης: MAIC Είναι η τεχνολογία το μεγάλο σου πάθος; Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις προϊόντων τεχνολογίας; Απαραίτητα προσόντα: Πάθος για τα προϊόντα τεχνολογίας Απαραίτητη η εμπειρία

05 Σεπ

Η MLS Making Life Simple αναζητά Πωλητές σε καταστήματα προϊόντων τεχνολογίας για την προώθηση και την πώληση της νέας MAIC. Κωδικός θέσης: MAIC Είναι η τεχνολογία το μεγάλο σου πάθος; Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις προϊόντων τεχνολογίας; Απαραίτητα προσόντα: Πανεπιστημιακές σπουδές (ΑΕΙ / ΤΕΙ / ιδιωτικό κολέγιο)

24 Σεπ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών Eυρείας. Make Up Artist για Προώθηση Προϊόντων Μακιγιάζ (ευρείας διανομής) σε καταστήματα