20 Οκτ

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ – ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΧΩΡΟ S/MARKET

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 17 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο των S/Markets:   ZHTA ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ – ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΧΩΡΟ S/MARKET (ΗR 29548)   Προσόντα: Άτομα...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών Eυρείας. Make Up Artist για Προώθηση Προϊόντων Μακιγιάζ (ευρείας διανομής) σε καταστήματα

17 Σεπ
Πανελλήνια [S CREATION]

Κοπέλες για In–store Προώθηση Προϊόντων Ψάχνουμε άμεσα κοπέλες 18 – 25 ετών για in–store προώθηση προϊόντων. Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8258100. http:// www.screation.gr

25 Σεπ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλοι Πωλήσεων Προϊόντων Τεχνολογίας (Inbound Calls) Είσαι εξοικειωμένος με την Τεχνολογία; Σου αρέσουν τα gadgets και ενημερώνεσαι συνεχώς για καινούρια προϊόντα; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να ξεκινήσεις δυναμικά την καριέρα σου σε πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών! H ManpowerGroup,

25 Σεπ
Πανελλήνια [REDWARE ΕΕ]

Nova Telemarketing Agents Ανερχόμενη εταιρία αναζητά φιλόδοξους συνεργάτες για άμεση πρόσληψη, προκειμένου να εργαστούν ως Telemarketing Agents, με αντικείμενο τις τηλεφωνικές πωλήσεις υπηρεσιών. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει κατ’ ελάχιστον να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Να διαθέτουν προσωπικά

24 Σεπ
Πανελλήνια [PNK ENERGY TELECOMS]

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων Η PnK με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων, σε συνεργασία με τον Ηρων, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής ενέργειας, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα συνεργάτες για την προώθηση υπηρεσιών του. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό