19 Οκτ

Πωλήτριες Καταστήματος - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Πωλήτριες για εμπορικό κατάστημα στη Θεσσαλονίκη – Κέντρο Απαραίτητα προσόντα/ ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας, σοβαρότητα και ευγένεια Ευχέρεια στη χρήση εμπορικών προγραμμάτων Η/Υ Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά προσόντα: Εμπειρία στις πωλήσεις στον τομέα...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για την εξής θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/Η υπεύθυνος/η

15 Ιουν

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία οδήγησης Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [VOI & NOI]

Θέλεις να γίνεις μέλος της πιο δυνατής ομάδας πωλήσεων; Έλα στην ομάδα μας ως Πωλήτρια Kαταστήματος – Θεσσαλονίκη Η εταιρία: Με ηγετική θέση στον χώρο των υποδημάτων και των αξεσουάρ στην Ελλάδα, με 60 καταστήματα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα

07 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TODAYLICIOUS - TODAY\'S DELICIOUS STORES ]

Ζητούνται Υπάλληλοι για κατάστημα Today's Delicious Stores στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα φροντίζει καθημερινά να εξυπηρετεί τις λειτουργικές ανάγκες του καταστήματος στα πόστα ευθύνης που θα οριστούν, φροντίζοντας ταυτόχρονα για τη διατήρηση του υψηλού

05 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [GREEN FAMILY]

Ζητείται νέος/νέα Πωλητής/Πωλήτρια για κατάστημα λιανικής τροφίμων στη Θεσσαλονίκη με γνώσεις Η/Υ. Επιθυμητή η γνώση αγγλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]