04 Αυγ

Οδηγός ταξί ζητείται

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ
Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης.
Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 300€, ενοίκιο 25€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα)
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Telephone
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [ΒΑΣΙΛΗΣ]

Ζητείται οδηγός στην Αθήνα. Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας με εμπειρία στα επικαθήμενα. Για δρομολόγια Ελλαδα Ιταλια Αρμοδιότητες: οδηγος Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

06 Αυγ
Αθήνα [First Quality Cheese]

Η Εταιρεία FIRST QUALITY CHEESE Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο της εμπορίας τυροκομικών και λοιπών ειδών διατροφής, με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής,

01 Αυγ
Αθήνα [Bazaar]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του

25 Ιουλ
Αθήνα [Advisor]

Ζητείται για άμεση πρόσληψη συνταξιούχος οδηγός για μη επαγγελματικό αυτοκίνητο που να γνωρίζει τις ευρύτερες περιοχές του Θριασίου (Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μενίδι, Λιόσια) Tηλ 2105576682 09:00-16:00

24 Ιουλ
Αθήνα [Κεντρική Κλινική Αθηνών Α.Ε.]

Από την Κεντρική Κλινική Αθηνών ζητείται Οδηγός Ασθενοφόρου / Διασώστης για εργασία στην Αθήνα. Κύριες αρμοδιότητες: Ασφαλής μεταφορά ασθενών Έλεγχος για