09 Οκτ

Οδηγός ταξί ζητείται

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ
Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης.
Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 26€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα)
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ.
Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Telephone
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [Βιοτεχνία Ενδυμάτων]

ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ενδυμάτων στον Άγιο Δημήτριο αναζητά εργατικό οδηγό – αποθηκάριο για μόνιμη απασχόληση. Βιογραφικά στο e-mail: info@vestitigroup

20 Σεπ
Αθήνα [Γραφείο Γενικού Τουρισμού]

ΓΡΑΦΕΙΟ γενικού τουρισμού ζητεί οδηγό για μόνιμη θέση – ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. Απαραίτητα προσόντα : -Κάτοχος διπλώματος Β’ κατηγορίας (και Δ επιθυμητή για

18 Σεπ
Αθήνα [Ταξιδιωτικό Γραφείο]

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ γραφείο IATA στην Αθήνα ζητεί κοπέλα – κυρία μόνιμης απασχόλησης για άμεση πρόσληψη με γνώση συστήματος Amadeus και Forth – CRS. Απαραίτητη άριστη

16 Οκτ
Αθήνα [honky donkey]

Διανομέας (Delivery) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΑΝΟΜΈΑΣ με δικό του μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:Mισθος , ασφαλιση

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]