31 Δεκ

Οδηγός ταξί ζητείται περιοχή Αιγάλεω

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ
Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 . Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης, λόγω συνταξιοδότησης!
Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 26€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα)
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ.
Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Telephone
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

06 Φεβ
Αθήνα [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΕΜΜ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜA Ε' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

18 Φεβ
Αθήνα [VODAFONE]

Sales Advisor Band: Staff band Reports to: Shop manager Function: CBU Sub-function: Retail sales Οι sales advisors μας, προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι ζητάμε:

18 Φεβ

Family Advisor / Εξωτερικός Πωλητής Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον μπαίνοντας στον

18 Φεβ

Πωλητής Καρτοκινητής Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή του Αιγάλεω ζητεί να καλύψει θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας καρτοκινητής.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΥΣΙΜΑ Α.Ε.]

Ζητείται οδηγός ΦΙΧ με εμπειρία σε ανατρεπόμενο και άδεια χειριστή περονοφόρου στην περιοχή αεροδρομίου.