10 Νοε

Οδηγός ταξί ζητείται περιοχή Αιγάλεω

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ
Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης.
Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 27€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα)
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ.
Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Telephone
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [nikos laggis]

ζητειται οδηγος ταξι με την ειδικη αδεια σε ισχυ με κατωτατο μισθο τα 800 ευρω Είδος Εργασίας: Πλήρης

11 Δεκ
Αθήνα [THE BAKERS]

Η ελληνική εταιρία Τhe Βakers αναζητά για τα καταστήματά της σε Άγιο Δημήτριο, Καλλιθέα, Ζωγράφου, Αιγάλεω, Μελίσσια, Χαλάνδρι Ν. Πεντέλη: Αρτοποιούς Προφίλ υποψηφίων: Απόφοιτοι σχολής αρτοποιίας Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών Προσφέρονται: Εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

10 Δεκ
Αθήνα [POP-AIR ]

Η POP – AIR, για την κεντρική αποθήκη της εταιρίας στην Αθήνα (Μεταμόρφωση), αναζητεί Οδηγό / Βοηθό Αποθήκης Βασικές αρμοδιότητες: Συλλογή και συσκευασία παραγγελιών Παραλαβή, αποθήκευση και μεταφορά προϊόντων Διαχείριση ειδών αποθήκης Εάν διαθέτετε σχετική προϋπηρεσία σε διαδικασίες logistics,

10 Δεκ
Αθήνα [Εταιρία παραγωγής τροφίμων]

Ζητείται έμπειρος Οδηγός / Πωλητής από εταιρία παραγωγής τροφίμων στην Καισαριανή. Ωράριο: 4 π.μ. έως 2 μ.μ. Αμοιβή: 1.000 ευρώ καθαρά και προμήθεια επί των πωλήσεων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Δεκ

Truck Driver - Athens Η POP – AIR, για τη κεντρική αποθήκη της εταιρίας στην Αθήνα (Μεταμόρφωση), αναζητεί οδηγό. Βασικές αρμοδιότητες: Συλλογή και συσκευασία παραγγελιών Παραλαβή και μεταφορά προϊόντων Διαχείριση ειδών αποθήκης Εάν διαθέτετε σχετική προϋπηρεσία σε διαδικασίες logistics, έχετε γνώσεις Η/Υ και