10 Νοε

Οδηγός ταξί ζητείται περιοχή Αιγάλεω

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ
Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης.
Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 27€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα)
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ.
Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Telephone
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [nikos laggis]

ζητειται οδηγος ταξι με την ειδικη αδεια σε ισχυ με κατωτατο μισθο τα 800 ευρω Είδος Εργασίας: Πλήρης

18 Δεκ
Αθήνα [KOMIS OIL]

Ζητείται Υπάλληλος από πρατήριο καυσίμων στο Αιγάλεω. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

17 Δεκ
Αθήνα [THE BAKERS]

Η Τhe Bakers αναζητά για τα καταστήματά της σε Νέα Πεντέλη, Μελίσσια, Χαλάνδρι, Ζωγράφου, Άγιο Δημήτριο, Καλλιθέα και Αιγάλεω Πωλητές/τριες για πλήρη απασχόληση προκειμένου να διευρύνει την ομάδα της! Λατρεύουμε να δημιουργούμε μοναδικά και εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και αυτό το κάνουμε μαζί με

17 Δεκ

Η Τhe Bakers αναζητά για τα καταστήματά της σε Μελίσσια, Χαλάνδρι, Άγιο Δημήτριο και Αιγάλεω Barista για πλήρη απασχόληση προκειμένου να διευρύνει την ομάδα της! Λατρεύουμε να δημιουργούμε μοναδικά και εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και αυτό το κάνουμε μαζί με τους ανθρώπους μας. Γίνε και εσύ μέλος της

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981. Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000