16 Οκτ

τεχνιτες-εργατες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΕΧΝΙΤΕς ΕΡΓΑΤΕς
Αρμοδιότητες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ-ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ-ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑ-ΞΥΛΟΥΡΓΟ-ΠΛΑΚΑΤΖΗ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ-ΒΟΗΘΟΥΣ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [KAPPA CONSTRUCTIONS]

Ζητούνται τεχνίτες πλακιδίων και ελαιοχρωματιστές με εμπειρία, για μόνιμη εργασία, από την Εταιρία Μελετών – Κατασκευών, KAPPA CONSTRUCTIONS, με έδρα την Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών και στα δύο email: katsanisilias@yahoo.gr , laz_kamp@yahoo.com Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 08:00 με 16:00 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2313025867

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΕΝΕΤΑ]

ΕΡΓΑΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΙΣΚΩΝ, ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ, ΠΑΤΩΜΑΤΑ, ΚΛΠ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΙΧ

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΑΕ]

Από την Μηχανική Κατασκευαστική ΑΕ ζητούνται Τεχνίτες για δομικές/ηλεκτρολογικές εργασίες στην περιοχή της Πάτρας. Αποστολή βιογραφικών στο hr@mihaniki.gr Κωδ.Θέσης:Τ918

07 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Εργάτες Εργαστηρίου για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Άριστο

31 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Remax Living]

REMAX Living Καλαμαριάς. Ζητούνται άτομα με ισχυρό προφίλ και βιογραφικό.