16 Οκτ

τεχνιτες-εργατες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΕΧΝΙΤΕς ΕΡΓΑΤΕς
Αρμοδιότητες: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ-ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ-ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑ-ΞΥΛΟΥΡΓΟ-ΠΛΑΚΑΤΖΗ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ-ΒΟΗΘΟΥΣ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται: Εργάτες Εργαστηρίου για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επαγγελματική συμπεριφορά και πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευελιξία ωραρίου

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Στελέχη Διαφήμισης, Προώθησης και Εξυπηρέτησης Πελατών Ζητούνται τελειόφοιτοι, απόφοιτοι και φοιτητές. Η εταιρία μας, στo πλαίσιo της ανάπτυξής της, αναζητά νεαρά άτομα, τελειόφοιτους, απόφοιτους και φοιτητές, για το κομμάτι της διαφήμισης, της προώθησης και της εξυπηρέτησης πελατών.

19 Ιουν

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκίνητου και μηχανής, κάτοχος μηχανής Ηλικία ως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών στη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Λογιστηρίου ο οποίος και θα αναφέρεται στη διεύθυνση λογιστηρίου και στη διοίκηση. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να είναι υπεύθυνος και να διαθέτει όρεξη για δουλειά και καλή γνώση εμπορικής – λογιστικής διαχείρισης.

19 Ιουν
Πανελλήνια [Εταιρία Εναλλακτικής Ενέργειας]

Εχετε εμπειρία στην προώθηση προιόντων ή υπηρεσιών σε άμεση επαφή με τον επαγγελματία ή τον ιδιώτη; Πιστεύετε ότι αξίζετε τις καλύτερες αποδοχές της αγοράς; Σας ενδιαφέρει να αναπτύξετε την δική σας ομάδα προώθησης; Μεγάλη εταιρία στον χώρο της εναλλακτικής ενέργειας αναζητά Συνεργάτες