12 Οκτ

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών - Σύνταγμα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση του καταστήματος στο Σύνταγμα. Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος Απαραίτητη...

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Πανελλήνια [Athens #JobFestival 2018]

Η Leroy Merlin ζητάει για κατάστημά της: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] * Η εταιρία Leroy Merlin θα βρίσκεται στο Athens #JobFestival 2018 στο Divani Caravel Hotel στις 21 22 Σεπτεμβρίου, από τις 10:00 - 18:00. Η εταιρία Leroy Merlin θα παρευρεθεί στο Athens #JobFestival 2018 στο Divani Caravel Hotel στις 21 και 22 Σεπτεμβρίου.

21 Σεπ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Άτομα για Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Εμπορικού Καταστήματος (HR 001317) Ο ρόλος: Οι νέοι συνεργάτες θα ενταχθούν στο τμήμα της διαχείρισης εισερχομένων

21 Σεπ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Θέλετε να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών; Διαθέτετε άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες; Σας ενδιαφέρει να ενταχθείτε στο δυναμικό ενός πολυεθνικού οργανισμού; Εάν επιθυμείτε να εργαστείτε ως Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών σε

19 Σεπ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συνεργαζόμενη εταιρία με τη VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ. επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας νέα και δυναμικά άτομα ως εκπροσώπους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών. O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της

19 Σεπ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά: Yποψηφίους για το Τμήμα Τηλεφωνικής