12 Οκτ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
Αρμοδιότητες: ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Ο Όμιλος Εταιρειών Oceanic Group of Companies αναζητά KΟΠΕΛΑ για να εργασθεί σε πλήρη απασχόληση ως Γραμματειακή Υποστήριξη στο Υποκατάστημα της Αθήνας στην Αργυρούπολη. -Απαραίτητες προϋποθέσεις: - Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ. - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - Γνώσεις Η/Υ - Γνώση Αγγλικών - Ωράριο Δευτέρα έως Παρασκευή, 8ωρο - Ηλικία έως 30 ετών Στείλτε βιογραφικά για άμεση πρόσληψη στο antreas.oceanhr@gmail.com με θέμα(ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ)

20 Ιουλ
Αθήνα [Axel Accessories]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η καινοτομία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η

20 Ιουλ
Αθήνα

Η concierge Athens hotel ampapartments Ζητάει κοπέλα/ Barista / μπουφέ για την κάλυψη θέσης cafe bar και υποδοχής /check in τουριστών σε διαμερίσματα

19 Ιουλ
Αθήνα [Everest]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ αλυσίδας εστίασης στη Βάρη ζητεί προσωπικό για πλήρη απασχόληση. 24ωρη λειτουργία καταστήματος. Βιογραφικά μέσω email: estiakou@gmail

19 Ιουλ
Αθήνα [Patrikakis S.A.]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε μεταφορική εταιρία για το γραφείο κίνησης. Eξαήμερη εργασία, με υποχρεωτική σχετική προϋπηρεσία στον μεταφορικό κλάδο.