11 Οκτ

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΑ ΚΥΘΗΡΑ

Κύθηρα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΣ/ΣΤΡΙΕΣ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΧΩΡΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
CLEAN N NEAT

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Κύθηρα [Hotel Kythira]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ στα κύθηρα ζητείται από ξενοδοχεια΄κή μονάδα.Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τομέα επιθυμητή,ηλικίας έως 35 ετών,για τη θερινή σεζόν 2018.Αποστολή βιογραφικού στο e-mail hotelinkithera@yahoo.com μαζί με πρόσφατη φωτογραφία,αμοιβή 800€

21 Ιουλ
Αθήνα [Hotel Kythira]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ στα κύθηρα ζητείται από ξενοδοχειακή μονάδα.Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τομέα επιθυμητή,ηλικίας έως 35 ετών,για τη θερινή σεζόν 2018.Αποστολή

18 Αυγ
Αθήνα [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO A.B.E.E. είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία επιθυμεί να προσλάβει: Προϊστάμενο Λογιστηρίου Κωδικός θέσης: FD01_18 Αρμοδιότητες: Οργάνωση και συντονισμός της εύρυθμης λειτουργίας όλων των

17 Αυγ
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

Προϊστάμενοι Υλοποίησης (SVR) Ο προϊστάμενος είναι υπεύθυνος για τη σωστή υλοποίηση των ενεργειών που αναλαμβάνει (διανομές εντύπων, προωθητικές ενέργειες) των πελατών της εταιρίας στην Αττική. Αρμοδιότητες: Διαχείριση προσωπικού Διασφάλιση τήρησης διαδικασιών Επίτευξη ημερήσιων στόχων

17 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Άμεσα προσλαμβάνονται Συνεργάτες έως 50 ετών για το τμήμα τηλεφωνικής Προώθησης Σταθερής Τηλεφωνίας, Internet, TV Πενθήμερη εργασία, βασικός μισθός, ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]