11 Οκτ

Αισθητικός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται αισθητικός απόφοιτος των ΤΕΙ, έως τριάντα ετών, με γνώση Αγγλικών και υπολογιστών, για κέντρο ιατρικής αισθητικής στα Μελίσσια.

Telephone
Ε.Lagou

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FT 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού

16 Ιουλ

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα των Αθηνών. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FA 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού μηχανημάτων

04 Ιουλ
Αθήνα [YOUTH LAB.]

H Youth Lab., ελληνική εταιρία δερμοκαλλυντικών στον χώρο του φαρμακείου, επεκτείνει την δραστηριότητά της και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Αισθητικό για την προώθηση και εκπαίδευση δερμοκαλλυντικών στα φαρμακεία με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων και οργάνωση /

29 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [CAVO TAGOO]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Cavo Tagoo στη Μύκονο ζητά για εργασία κατά τη σεζόν Μάιος-Οκτώβριος 2018 Spa / Αισθητικός Απαιτούμενα προσόντα: πτυχίο αντίστοχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση αγγλικών Αποστείλατε βιογραφικό και φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό

28 Ιουν
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και