11 Οκτ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΗΛΗΤΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΨΥΓΕΙΩΝ ΚΟΠΗΣ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΤΡΟΦΟΔΙΑΝΟΜΗ

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Απρ
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητές Καταστημάτων Gourmet Προϊόντων – Βριλήσσια Έχεις εμπειρία σε θέση πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών; Είσαι ευχάριστη προσωπικότητα και επικοινωνιακός με έφεση στις πωλήσεις; Τώρα μπορείς να απασχοληθείς σε αναπτυσσόμενη εταιρία τροφίμων! Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό ελληνικής εταιρίας

25 Απρ
Ανατολικής Αττικής [MANPOWER]

Πωλητές Καταστημάτων Gourmet Προϊόντων – Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη Έχεις εμπειρία σε θέση πωλήσεων / εξυπηρέτησης πελατών; Είσαι ευχάριστη προσωπικότητα και επικοινωνιακός με έφεση στις πωλήσεις; Τώρα μπορείς να απασχοληθείς σε αναπτυσσόμενη εταιρία τροφίμων! Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό

24 Απρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Πωλητές στα καταστήματα Vodafone – Καλαμάτα, Πάτρα, Πύργος, Ναύπλιο, Σπάρτη, Λουτράκι Κιάτο Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις; Θέλεις να εργαστείς στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών; Η ManpowerGroup για λογαριασμό της Vodafone αναζητά

24 Απρ

Πωλητές στα καταστήματα Vodafone – Κρήτη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις; Θέλεις να εργαστείς στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών; Η ManpowerGroup για λογαριασμό της Vodafone αναζητά πωλητές για τα καταστήματα αυτής στην Κρήτη.