11 Οκτ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΗΛΗΤΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΝΤΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΨΥΓΕΙΩΝ ΚΟΠΗΣ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΤΡΟΦΟΔΙΑΝΟΜΗ

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία οδήγησης Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

20 Ιουλ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Πωλητές Καταστήματος Λιανικής Premium Brands (Αθήνα) Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις premium προϊόντων; Μπορείς να συμβουλεύεις απαιτητικούς πελάτες; Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μία δυναμική ελληνική εταιρία! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστών και αναπτυσσόμενων αλυσίδων Premium προϊόντων,

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Η Makemeup Cosmetics είναι κορυφαία εταιρία στον κλάδο του επαγγελματικού καλλυντικού με ποιοτικά επώνυμα brands. Στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούνται κατάλληλοι υποψήφιοι για να καλύψουν άμεσα τις παρακάτω θέσεις με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Εξωτερικοί Πωλητές / Make-up Artists

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Τεχνολόγο Τροφίμων Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή αντίστοιχο ξένου πανεπιστημίου στην τεχνολογία τροφίμων Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα τουλάχιστον 2 χρόνια Άριστη γνώση Η/Υ Πολύ καλή γνώση

17 Αυγ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]