11 Οκτ

Άτομο για Λάντζα - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Θεσσαλονίκης: Άτομο για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Άτομο για το Τμήμα Ελέγχου Λειτουργίας Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στη γενική διεύθυνση και θα συμμετέχει στον επανασχεδιασμό των λειτουργικών διαδικασιών της επιχείρησης (re-engineering). Απαραίτητα προσόντα:

06 Ιουλ

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Άτομο για το Τμήμα Διακίνησης / Logistics Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος λειτουργίας και θα είναι υπεύθυνος για τις καθημερινές παραλαβές, τις φορτώσεις και τις τιμολογήσεις της

28 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ]

ΛΑΝΤΖΑ - ΚΟΥΖΙΝΑ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ / ΠΝΕΥΜΑ ΣΥΝΝΕΡΓΑΣΙΑΣ/ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ / ΣΥΝΕΠΕΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΕΣ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Υπεύθυνος /η Marketing και Διαφήμισης Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξους νέους και νέες, 20-32 ετών. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών μεγάλου οργανισμού. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοικοι Θεσσαλονίκης με

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρου Νερού – Θεσσαλονίκη Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών από τη Θεσσαλονίκη, το οποίο θα απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα: