11 Οκτ

Ταμίες - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Θεσσαλονίκης: Ταμίες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση διαδικασιών...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Υπεύθυνος /η Marketing και Διαφήμισης Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξους νέους και νέες, 20-32 ετών. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών μεγάλου οργανισμού. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοικοι Θεσσαλονίκης με

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρου Νερού – Θεσσαλονίκη Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών από τη Θεσσαλονίκη, το οποίο θα απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα:

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Νέους / Νέες για Προώθηση Καπνικών Προϊόντων Ποτών

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Νέο boutique ξενοδοχείο]

Νέο boutique ξενοδοχείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρα για παρασκευή πρωϊνών. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Απαραίτητη προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ομαδικό πνεύμα Γνώση της αγγλικής γλώσσας Προσφέρονται: Μερική

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura επιθυμεί συνεργασία με Ιατρούς εν Αναμονή Ειδικότητας κατά προτίμηση δερματολογίας ή πλαστικής χειρουργικής σε μορφή που θα καθοριστεί κατόπιν επαφής με τους διευθυντές των κέντρων. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Κωδικός: FT 81 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε