09 Ιαν

ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τηλεφωνητές-Τηλεφωνήτριες.

Αρμοδιότητες: Ο υποψήφιος για την θέση θα ενταχθεί στην διεύθυνση πωλήσεων της εταιρίας & οι αρμοδιότητες του θα περιλαμβάνουν την τηλεφωνική προώθηση - πώληση προϊόντων & υπηρεσιών.

Τύπος Εργασίας: Μερική απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα : Απόφοιτοι Λυκείου / Ι.Ε.Κ - Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικές πωλήσεις τουλάχιστον ενός (1) έτους - Εργατικότητα & αυτοπεποίθηση - Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες - Ομαδικό πνεύμα

Παροχές: Βασικός μισθός και ασφάλιση ΙΚΑ - Υψηλά bonus επίτευξης στόχων - Συνεχής εκπαίδευση στις πωλήσεις - Σύγχρονο & ευχάριστο περιβάλλον - Προοπτικές εξέλιξης

Telephone
ΟCTAPUS

Σχετικες Αγγελιες

26 Αυγ
Αθήνα [ELEPOD]

Εταιρεία που προσφέρει διαδικτυακές υπηρεσίες, με σκοπό την καλύτερη προβολή και προώθηση επιχειρήσεων, ζητά να προσλάβει Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων.

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Τor Ηotel Group, with a significant history in hospitality for more than 90 years is seeking to recruit a talented and passionate professional at the position of a Sales Manager Location: Thessaloniki, Greece Position Summary: The Sales Manager will have to handle all sales activities and oversees the day to day management of the sales team by keeping the company competitive and innovative. Key Responsibilities: Identify emerging markets and market shifts;...

... be fully aware of new products and competition status Achieve growth, set sales targets and activity key performance

Tags:

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Υπάλληλος Ηλεκτρονικού Καταστήματος (e-shop) Κωδικός θέσης: YHK01 Περιγραφή: H Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει και ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης σε Διάφορα Τμήματα για τα

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [KYANA]

Πωλητής Ειδών Κομμωτηρίου Η ΚΥΑΝΑ, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο των επαγγελματικών προϊόντων κομμωτηρίου, επιθυμεί να προσλάβει πωλητή. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να εφαρμόσει τη συνολική στρατηγική πωλήσεων και διανομής στην περιοχή ευθύνης του, αναζητώντας νέα σημεία