09 Ιαν

ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τηλεφωνητές-Τηλεφωνήτριες.

Αρμοδιότητες: Ο υποψήφιος για την θέση θα ενταχθεί στην διεύθυνση πωλήσεων της εταιρίας & οι αρμοδιότητες του θα περιλαμβάνουν την τηλεφωνική προώθηση - πώληση προϊόντων & υπηρεσιών.

Τύπος Εργασίας: Μερική απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα : Απόφοιτοι Λυκείου / Ι.Ε.Κ - Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικές πωλήσεις τουλάχιστον ενός (1) έτους - Εργατικότητα & αυτοπεποίθηση - Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες - Ομαδικό πνεύμα

Παροχές: Βασικός μισθός και ασφάλιση ΙΚΑ - Υψηλά bonus επίτευξης στόχων - Συνεχής εκπαίδευση στις πωλήσεις - Σύγχρονο & ευχάριστο περιβάλλον - Προοπτικές εξέλιξης

Telephone
ΟCTAPUS

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Αθήνα [POSIT]

Ζητούνται Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες από κατάστημα κινητής τηλεφωνίας για την προώθηση υπηρεσιών Internet, σταθερής και κινητής τηλεφωνίας της Vodafone στον

25 Μαι
Αθήνα [ELEPOD]

Εταιρεία που προσφέρει διαδικτυακές υπηρεσίες, με σκοπό την καλύτερη προβολή και προώθηση επιχειρήσεων, ζητά να προσλάβει Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων.

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων Πελατών-Προμηθευτών

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Apogee Information Systems]

Data Process Administrator Location: Thessaloniki Duration: Traineeship 6 months Apogee Information Systems (http://apogee.gr) is a company specialized in today's emerging business sectors and latest technologies, namely web applications, project management, human resources, research consultancy and online marketing services. We provide our services throughout Europe and bring accuracy, quality and solid results to our customers and partners. Our international...

... recognition is ensured by our continuous evolution, high level of responsibility, integrity and creative

Tags:

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [REVOIL ΑΕ]

Η εταιρία πετρελαιοειδών Revoil ΑΕΕΠ επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων (έδρα Θεσσαλονίκη) Κωδ θέσης: REV58 Προφίλ εταιρίας: Η Revoil είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία πετρελαιοειδών στην ελληνική αγορά. Είναι εισηγμένη στο Χ.Α.Α. και κατέχει άνω του 10% μερίδιο αγοράς με δίκτυο 550