09 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος γραφείου
Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές, παραγγελίες, προσφορές
Απαραίτητα Προσόντα: windows
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
eneta

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΡΜΗΣ CLUB]

Υπάλληλος γραφείου γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. . Δίδα από 20 έως 30 ετών Σοβαρή κοινωνική, εμφανίσιμη. Καλό χειρισμό Η/Υ. Μη καπνίστρια.Μισθό μπόνους. Απογευματινή εργασία 3 μ μ με 9 μ μ. Παρακαλώ μην στέλνετε βιογραφικό μέσω email ή να τηλεφωνείτε. Μπορείτε να περνάτε με το βιογραφικό σας από Τσιμισκή 11 όροφος 4ος Ερμής Club Γραφείο γνωριμιών γάμου Ώρες συνέντευξης Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ – 19μ.μ.

04 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [E-ELASTIKA]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ, ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΣΕ ΙΣΧΥ Η εταιρία προσφέρει:ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ

04 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση της θέσης του υπαλλήλου γραφείου για την εξυπηρέτηση των πελατών με άμεση διαθεσιμότητα στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουλάχιστον

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Εταιρεία, που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη, αναζητά να προσλάβει Υπάλληλο γραφείου.  Απαραίτητη προϋπόθεση η κατοχή κάρτας ανεργίας πάνω από 3 έως και 12 μήνες. Αποστολή  βιογραφικών στο hr@mirmidon.gr Η Εταιρεία Προσφέρει: Άμεση πρόσληψη Πλήρης απασχόληση Ευχάριστο & Νεανικό εργασιακό περιβάλλον Σημαντικές Ευκαιρίες Εξέλιξης Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 30 έως 49 ετών Κάρτα ανεργίας  Άμεση διαθεσιμότητα

22 Ιουν

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίδα από 20 έως 30 ετών κοινωνική, εμφανίσιμη. Επιθυμητά Προσόντα: Με γνώση στις ανθρώπινες σχέσεις. Και με εμπειρία στην ενημέρωση και στην προώθηση του αντικειμένου. Καλό χειρισμό Η/Υ. Μη καπνίστρια.Μισθό μπόνους. .Απογευματινή εργασία 3 μ μ με 9 μ μ. Η εταιρία προσφέρει: Παρακαλώ μην στέλνετε βιογραφικό μέσω email ή να τηλεφωνείτε. Μπορείτε να περνάτε...

... με το βιογραφικό σας από Τσιμισκή 11 όροφος 4ος Ερμής Club Γραφείο γνωριμιών γάμου Ώρες συνέντευξης Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ – 19μ.μ.