08 Δεκ

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες - Ρόδος

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ- ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ

22 Μαι
Ρόδος [GMG DIAGNOSTICS ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για εξωτερική συνεργασία από Εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών Υγείας για υπηρεσίες υποστήριξης ασθενών στη Ρόδο. Απαραίτητο μεταφορικό μέσο (ΙΧ Επιβατικό Αυτοκίνητο) / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

19 Ιουν
Δήμος Ρόδου [VODAFONE]

Internet Solutions Specialist - Ρόδος Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε

19 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Ζαχαροπλάστες στο νέο κατάστημά της στο

19 Ιουν
Δήμος Ρόδου [STARBUCKS]

H Marinopoulos Coffee Company ζητά να προσλάβει για το κατάστημα Starbucks στη Ρόδο Barista Κωδικός: BRH-SKW Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας και τις διαδικασίες της Starbucks. Ειδικότερα, θα φροντίζει για