08 Δεκ

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες - Ρόδος

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια, με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, και αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Ελλάδα (Κέρκυρα, Ρόδο και Κω) για τη σεζόν 2019 υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων σε Κουζίνα / Στελέχη Κουζίνας

05 Δεκ
Ρόδος [GMG DIAGNOSTICS ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για εξωτερική συνεργασία από Εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών Υγείας για υπηρεσίες υποστήριξης ασθενών στη Ρόδο. Απαραίτητο μεταφορικό μέσο (ΙΧ Επιβατικό Αυτοκίνητο) / Πληροφορίες: www.gmg.gr / Βιογραφικά: Fax: 2102934751 / E-mail: info@gmg.gr / Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2102934752

13 Δεκ
Δήμος Ρόδου [ΟΙΚΟΣ Α.Ε]

Ο όμιλος Forum Hotels Resorts για τα ξενοδοχεία του στη Ρόδο ζητεί: Ηλεκτρολόγο - Ρόδος Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλός γνώστης του εργασιακού αντικειμένου με 5 έτη τουλάχιστον προϋπηρεσία Αριστη γνώση τοποθέτησης, ελέγχου λειτουργικότητας, επιδιόρθωσης βλαβών Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας

13 Δεκ
Δήμος Ρόδου [LINDOS HOTELS ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Lindos Hotels αναζητεί συνεργάτες για τη στελέχωση των ξενοδοχείων του για την τουριστική περίοδο 2019. Front Office Agent Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής και τουλάχιστον μίας δεύτερης γλώσσας Γνώση τρίτης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέoν προσόν Άριστη χρήση Η/Υ Ανάλογη

13 Δεκ

Ο όμιλος ξενοδοχείων Lindos Hotels αναζητεί συνεργάτες για τη στελέχωση των ξενοδοχείων του για την τουριστική περίοδο 2019. Housekeeper Assistant Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Άριστη χρήση Η/Υ Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχα