08 Δεκ

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες - Ρόδος

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζαχαροπλάστες & Αρτεργάτες
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Δήμος Ρόδου [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη απασχόληση στη Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής. Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων

21 Σεπ

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Ιατρούς σε Αναμονή για Ειδικότητα Δερματολογίας Πλαστικής για πλήρη απασχόληση στη Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα

20 Σεπ
Δήμος Ρόδου [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη

20 Σεπ

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες

19 Σεπ
Δήμος Ρόδου [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το