27 Σεπ

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών - Γλυφάδα

Γλυφάδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση...

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα [Websupplies]

Η Websupplies με ηγετική θέση στο χώρο του ηλεκτρονικού εμπορίου ειδών πληροφορικής και τεχνολογίας, ζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για πλήρη απασχόληση

14 Σεπ
Αθήνα [GCP MED]

Customer Service Agent – Αθήνα Ο/Η ιδανικός υποψήφιος πρέπει να έχει: Καλή γνώση χειρισμού PC και γνώση αγγλικών Εμπειρία τουλάχιστονενοςέτους σε παρόμοια

13 Σεπ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Τα iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση του καταστήματος της Αγίας Παρασκευής. Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, IΕΚ ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος

13 Σεπ
Πανελλήνια [Athens #JobFestival 2018]

Η Leroy Merlin ζητάει για κατάστημά της: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] * Η εταιρία Leroy Merlin θα βρίσκεται στο Athens #JobFestival 2018 στο Divani Caravel Hotel στις 21 22 Σεπτεμβρίου, από τις 10:00 - 18:00. Η εταιρία Leroy Merlin θα παρευρεθεί στο Athens #JobFestival 2018 στο Divani Caravel Hotel στις 21 και 22 Σεπτεμβρίου.

11 Σεπ
Σπάτα [Cityzen Parking & Services]

Η CITYZEN Parking &Services η Νο 1 εταιρία διαχείρισης χωρών στάθμευσης με αυτόματα συστήματα στην Ελλάδα αναζητά υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών για απασχόληση