07 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ .ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΙΜΟΛΗΨΙΩΝ .ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.,ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗΣ -ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΙΧ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Η ΚΟΝΤΑ Σ ΑΥΤΟΝ.ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ.mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ metztzeni@hotmail.com
Αρμοδιότητες: αναφέρθησαν παραπάνω
Απαραίτητα Προσόντα: >>
Επιθυμητά Προσόντα: >>
Η εταιρία προσφέρει:>>

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Δυτικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Βοηθός Μικροβιολόγου για την περιοχή του Θριασίου Πεδίου. Η θέση εργασίας είναι σε επίπεδο πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η σχετική εργασιακή εμπειρία σε θέματα αιμοληψιών εντός και εκτός ιατρείου (αιμοληψίες κατοίκων) Ικανότητα χειρισμού ιατρικών

21 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ό όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά άτομο για Βοηθό Κουζίνας για τα πρωινά για κεντρικό ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ειδικές γνώσεις θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν Γνώση

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων Πελατών-Προμηθευτών

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Σπύρος]

Ζητείται βοηθός μάγειρα για εστιατόριο στη περιοχή λαδαδικα Θεσσαλονικης. 6931484820

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής εταιρίας,