07 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ .ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΙΜΟΛΗΨΙΩΝ .ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.,ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗΣ -ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΙΧ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Η ΚΟΝΤΑ Σ ΑΥΤΟΝ.ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ.mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ metztzeni@hotmail.com
Αρμοδιότητες: αναφέρθησαν παραπάνω
Απαραίτητα Προσόντα: >>
Επιθυμητά Προσόντα: >>
Η εταιρία προσφέρει:>>

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Βοηθό Λογιστή / Επόπτη Πελατών Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ασχοληθεί με το λογιστικό κύκλο και τη φορολογία φυσικών και νομικών προσώπων (ενημέρωση των

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Βοηθό Τμήματος Φορτώσεων Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος Φορτώσεων. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: 2-3 χρόνια

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Βοηθού Λογιστή για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις ERP, internet και Office. Προσφέρονται: Διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να

15 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΕΠΙΠΛΑ ΝΕΑ ΓΡΑΜΜΗ]

ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΕΠΙΠΛΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΜΕΣΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑ 20-30 Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

11 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Sidmetal]

Από εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων στη περιοχή της Νεοχωρούδας ζητείται Βοηθός Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη. Θα εκτιμηθεί η γνώση προγράμματος Soft 1. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2310 784752.