07 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΣΠΑΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ .ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΙΜΟΛΗΨΙΩΝ .ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.,ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΗΣ -ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΗΘΕΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΙΧ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ Η ΚΟΝΤΑ Σ ΑΥΤΟΝ.ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ.mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ metztzeni@hotmail.com
Αρμοδιότητες: αναφέρθησαν παραπάνω
Απαραίτητα Προσόντα: >>
Επιθυμητά Προσόντα: >>
Η εταιρία προσφέρει:>>

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία ]

Ζητείται Λογιστής ή Βοηθός Λογιστή (ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ) από ανώνυμη εταιρία με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου. Η θέση απασχόλησης αφορά: Την καταχώριση παραστατικών, τραπεζικών κινήσεων και τιμολογίων Παρακολούθηση – συμφωνία πελατών / προμηθευτών Έλεγχος – συμφωνία λογαριασμών όψεως Σε όλα τα παραπάνω θα

20 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MASTER PLUS HR ]

H Μaster Plus hr για τα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση: Βοηθό Λογιστή (πλήρης απασχόληση) Περιγραφή θέσης: Διαχείριση μισθοδοσίας / εργατικών Καταχώριση παραστατικών Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Διοικητική υποστήριξη Προφίλ υποψηφίων: Σχετική προϋπηρεσία.

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια πετυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για πλήρη απασχόληση στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη Προφίλ υποψηφίων:

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Βοηθός Τμήματος Φορτώσεων Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον υπεύθυνο του τμήματος φορτώσεων. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: 2-3

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [STATHIS]

Από την κορυφαία εταιρία στην αμαξοποίηση αυτοκινήτων στη Βόρεια Ελλάδα ζητείται: Γραμματέας – Βοηθός Λογιστή Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο ανώτερης σχολής οικονομικού προσανατολισμού Γνώση προγράμματος softone Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη γνώση Microsoft office