18 Ιαν

Ζητείται Λαμαρινάς για επαγγελματικά ψυγεία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λαμαρινάς
Αρμοδιότητες: τεχνιτης για επαγγελματικά ψυγεία,
Απαραίτητα Προσόντα: να γνωρίζει στράντζα, ψαλίδι, παντς
Επιθυμητά Προσόντα: έως 50 ετών.
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [Bellezza]

Τεχνητρια για βλεφαρίδες Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: μισθό και ασφάλιση

18 Μαι

Τεχνητρια νυχιών Αρμοδιότητες: Μανικιουρ Πεντικιούρ τεχνητά νύχια Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο τεχνητριας νυχιών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό και ασφάλιση

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [Κελάδη ρενα]

αισθητικος Αρμοδιότητες: πρακτική άσκηση Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο ΑΤΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: μανικιουρ πεντικιούρ Η εταιρία προσφέρει:

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [zhta.gr]

Ζητείται υπάλληλος εως 27 ετών για διαχείριση e-shop με έδρα το Ωραιόκαστρο (Part time). Απαραίτητα στοιχέια: - Γνώση wordpress, google adwords, facebook ads. - Γνώση ERP συστημάτων. - Άριστος χρήστης αγγλικής γλώσσας. - Γνώση επεξεργασίας εικόνων. - Ευελιξία στην λήψη αποφάσεων. - Ευχάριστος χαρακτήρας. Προσφέρεται: - Μισθός/ασφάλεια. - Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας. - Προοπτικές εξέλιξης στον τομέα των πωλήσεων. Εμπειρία σε ανάλογη θέση...

... θα εκτιμηθεί αναλόγως.
τηλ. 2310239611 και email: info@zhta.gr

Tags:

18 Μαι

αισθητικος με πτυχίο ΑΤΕΙ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ