23 Σεπ

Πωλητής / Υπεύθυνος πωλήσεων σε βιολογικά τρόφιμα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΒΙΟΦΑΡΜΑ Α.Ε. εταιρία παραγωγής & εμπορίας Βιολογικών τροφίμων αναζητά πωλητή / υπεύθυνο πωλήσεων με αναγκαία τα εξής προσόντα: τουλάχιστον 5 χρόνια

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Αθήνα [Athens Beauty Secret]

Ζητείτε άτομο από 25 μέχρι 35 ετών με εμπειρία στις πωλήσεις για Β2Β προώθηση καλλυντικών προϊόντων. Σταθερός μισθός με επιπλέον Bonus. Απαραίτητη είναι η

19 Απρ
Αθήνα [Ionion Α.Ε.]

Η Ionion ΑΕ , εταιρεία που δραστηριοποιείραι στο χώρο εισαγωγής λευκών ειδών ξενοδοχειακών μονάδων, ζητά εξωτερικό πωλητή για πλήρη απασχόληση. Aρμοδιότητες

19 Απρ
Αθήνα [ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΕΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ]

Η κορυφαία εταιρία market research and sales αναζητά 4 άτομα για την διερεύνηση αναγκών της αγοράς πάνω σε νέες τεχνολογίες internet καθώς και τα πρώτα αποτελέσματα .Πελάτης μας είναι η μεγαλύτερη επικοινωνιών. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Αναζητούμε : • Άτομα προσηλωμένα στο αποτέλεσμα • Ανθρώπους με αγάπη στην επικοινωνία • Άτομα που τους αρέσει να δουλεύουν πάνω σε νέα projects Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Προσφέρουμε : • Καθοδήγηση...

... στον τρόπο και το αποτέλεσμα
• Μόνιμη συνεργασία
• Μεγάλη εξέλιξη

Tags:

17 Απρ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ MARKETING/ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ/ΠΩΛΗΣΕΩΝ]

Η κορυφαία εταιρία market research and sales αναζητά 4 άτομα για την διερεύνηση αναγκών της αγοράς πάνω σε νέες τεχνολογίες internet καθώς και τα πρώτα

16 Απρ
Αθήνα [Tescom Hellas SA]

Η εταιρεία Tescom Hellas SA ιδρύθηκε τον Αύγουστο του 2007 και συνεχίζει μέχρι και σήμερα να δραστηριοποιείται και να αναπτύσσεται στον τομέα προώθησης