23 Σεπ

Πωλητής / Υπεύθυνος πωλήσεων σε βιολογικά τρόφιμα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΒΙΟΦΑΡΜΑ Α.Ε. εταιρία παραγωγής & εμπορίας Βιολογικών τροφίμων αναζητά πωλητή / υπεύθυνο πωλήσεων με αναγκαία τα εξής προσόντα: τουλάχιστον 5 χρόνια

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΒΑ ΔΡΟΣΙΑ]

Ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων B2B από εμπορική εταιρεία με έδρα την Δροσιά Αττικής , η οποία δραστηριοποιείται στο εμπόριο ποτών. Θέση εργασίας πλήρους

05 Αυγ
Αθήνα [ΑΝΕΠ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΕΒΕ]

Εταιρία χονδρικής πώλησης τροφίμων αναζητεί εξωτερικό Πωλητή / Πωλήτρια B2B για πλήρη απασχόληση. Περιγραφή καθηκόντων: Προώθηση και τοποθέτηση εμπορευμάτων

Tags:

26 Ιουλ
Αθήνα [Εμπορική Εταιρεία Αισθητικής Ιατρικής (Laser)]

Εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο info@lidsmedical.gr

17 Αυγ
Αθήνα [All in Beauty Πατησίων]

Η εταιρία καλλυντικών All in Beauty αναζητεί *πωλητή - πωλήτρια *πλήρης απασχόλησης, Για το Κατάστημα απένατι απο την ΑΣΣΟΕ *Απαιτούμενα προσόντα : *

17 Αυγ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Πωλητής Άρτου (Νέα Ερυθραία) Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές Αρμοδιότητες: