23 Σεπ

Βοηθός Λογιστή

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

PARTNERNET: Βοηθός Λογιστή (PR 170801) Η εταιρεία Partnernet ζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα. Η εταιρεία Partnernet είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Αθήνα [MANPOWER]

Βοηθός Λογιστή (Fixed Term) Διαθέτεις εμπειρία στην γενική λογιστική; Έχεις άριστη γνώση του ERP Navision; Τώρα μπορείς να εργαστείς για μία από τις κορυφαίες εταιρίες στον τομέα των ανταλλακτικών! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που ειδικεύεται στο τομέα των ανταλλακτικών, αναζητά άτομο να

20 Ιουλ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Είσαι βοηθός λογιστή και έχεις τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε μηχανογραφημμένο λογιστήριο; Θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου και να εργαστείς σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία, όπου θα έχεις τη δυνατότητα να αποκτήσεις πολύτιμες γνώσεις και εμπειρία σε ένα απαιτητικό

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων Πελατών-Προμηθευτών

16 Ιουλ
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων]

Ζητείται Ταμίας - Βοηθός Λογιστηρίου πτυχιούχος ΑΕΙ - ΤΕΙ Λογιστικής, να γνωρίζει ταμείο, καταχωρίσεις τιμολογίων - παραστατικών, Excel, να γνωρίζει καλά την αγγλική γλώσσα, Η/Υ, να διαπνέεται από ομαδικό πνεύμα και προσήλωση στην επίτευξη στόχων, για Πειραιά - Μήλο. Βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε

16 Ιουλ
Αθήνα [Εταιρία στον χώρο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας με έδρα την Κηφισιά αναζητά Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε οργανωμένο λογιστήριο Γνώση λογιστικών προγραμμάτων