23 Σεπ

Υπάλληλος για τοποθέτηση τζαμιών και σέρβις κουφωμάτων - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος με γνώσεις & εμπειρία τοποθέτησης τζαμιών και σέρβις κουφωμάτων για καθημερινή μόνιμη εργασία. Παρέχεται μισθός και πλήρης ασφάλιση. Απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής. Αποστολή βιογραφικού στο tzamiathessalonikis @ gmail . com.

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

05 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΥΕΞΙΑ ΑΕ]

To κέντρο αποκατάστασης και αποθεραπείας ΕΥΕΞΙΑ Α.Ε. αναζητά: Υπάλληλο Υποδοχής / Γραμματείας Κωδικός θέσης: SECRE Τα καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν: Διαχείριση παραπεμπτικών και βεβαιώσεων νοσηλείας Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Οργάνωση χώρου υποδοχής Διαχείριση ραντεβού, ενημερώσεων

05 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας, άτομα για το τμήμα Αποθήκης με άμεση διαθεσιμότητα, στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Εκτέλεση όλων των εσωτερικών διαδικασιών, τόσο σε φυσικό, όσο και σε λογιστικό επίπεδο.

04 Ιουλ

04 Ιουλ

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση της θέσης του υπαλλήλου γραφείου για την εξυπηρέτηση των πελατών με άμεση διαθεσιμότητα στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουλάχιστον