22 Σεπ

Εσωτερική Πωλήτρια

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Εσωτερική Πωλήτρια για τηλεφωνικές πωλήσεις και λήψη παραγγελιών. Προσόντα – προϋποθέσεις: Απόφοιτη Λυκείου ή πτυχιούχος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. ή άλλης ισότιμης σχολής Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων κατά προτίμηση προϊόντων ωρολογοποιίας – χρυσοχοΐας και συναφών ειδών ή σε ηλεκτρονικές...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Πανελλήνια [BED & BATH]

Η BedBath ιδρύθηκε το 1992 με την επωνυμία Cannon Home Fashion και την αντιπροσώπευση της ομώνυμης φίρμας στην Ελλάδα. Το 2003 η εταιρία μετονομάστηκε σε Bed Bath, εμπλουτίζοντας συνεχώς την γκάμα των προϊόντων της (λευκά είδη, έπιπλα, στρώματα, κρεβάτια) και ενδυναμώνοντας την παρουσία της με νέα σημεία πώλησης. Η BedBath

06 Ιουλ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητής / Πωλήτρια Αναφερόμενος-η στον/στην διευθυντή-τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους

03 Ιουλ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Πωλήτρια Μερικής Aπασχόλησης για την Αθήνα. Η ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει: Εμπειρία στις πωλήσεις Ενδιαφέρον για το αντικείμενο Γνώση αγγλικών Γνώση χρήσης Η/Υ Δημιουργικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα [Για να

02 Ιουλ
Πανελλήνια [ELIROS]

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στη χονδρική πώληση στον χώρο του ξενοδοχειακού εξοπλισμού με λευκά είδη και υφάσματα από το 1991 και με αρκετή προσπάθεια έχει καταφέρει να κατακτήσει μία από τις ηγετικές θέσεις στον χώρο. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της επιθυμεί να πλαισιωθεί με νέα

02 Ιουλ
Πανελλήνια [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Ζητείται πωλήτρια σε κατάστημα ετοίμων ενδυμάτων στην Έδεσσα για μόνιμη συνεργασία. Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις ενδυμάτων. τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00