22 Σεπ

Barista

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Barista
Αρμοδιότητες: Barista
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση της δουλειάς
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενια
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Πωλητές / Barista Γενική περιγραφή θέσης: Παραγωγή ροφημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρίας Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων

10 Ιουλ
Αθήνα [mikel]

barista Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

06 Ιουλ

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Πωλητές

20 Ιουλ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Barista για παραγωγή καφέ στο κατάστημα στη Νέα

20 Ιουλ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Barista / Παραγωγή Καφέ στο νέο κατάστημά της στη