22 Σεπ

ΣΕΡΒΙΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Βυτίνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για σέρβις και εξυπηρέτηση πελατών για κεντρικό 4* ξενοδοχείο, στη Βυτίνα Αρκαδίας. Αποστολή βιογραφικών: mainalon@gmail.com, Υπεύθυνη επικοινωνίας : Mπακογιαννάκη Νάντια
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

Telephone
Μπακογιαννάκη Νάντια

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΕΡΜΗΣ CLUB]

Υπάλληλος γραφείου γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. . Δίδα από 20 έως 30 ετών Σοβαρή κοινωνική, εμφανίσιμη. Καλό χειρισμό Η/Υ. Μη καπνίστρια.Μισθό μπόνους. Απογευματινή εργασία 3 μ μ με 9 μ μ. Παρακαλώ μην στέλνετε βιογραφικό μέσω email ή να τηλεφωνείτε. Μπορείτε να περνάτε με το βιογραφικό σας από Τσιμισκή 11 όροφος 4ος Ερμής Club Γραφείο γνωριμιών γάμου Ώρες συνέντευξης Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ – 19μ.μ.

12 Ιουλ
Δήμος Καλαμάτας [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM Human Resources, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπαλλήλους Εξυπηρέτησης Πελατών Ο πελάτης: Εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή της Καλαμάτας. Ρόλος: Εξυπηρέτηση πελατών στην πλατφόρμα (αντλία) και εντός του mini market. Προφίλ υποψηφίων: Νέοι και νέες με διάθεση για δουλειά με επιθυμητή

12 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών (Κωδ. θέσης: GRO) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής με κατεύθυνση στα τουριστικά επαγγέλματα Τριετής προϋπηρεσία σε

11 Ιουλ
Αθήνα [ACTION LINE]

  Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε!   ΗΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλο Ασφαλιστικό Οργανισμό, αναζητά