22 Σεπ

βοηθός χειριστή αυτόματης μηχανής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση χειρισμού κλαρκ
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΤΕΧΝΟΚΑΝ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Αθήνα [ELTON ΑΒΕΕ]

Η ELTON – μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες που δραστηριοποιούνται στην ελληνική αγορά στην εμπορία χημικών προϊόντων και άλλων πρώτων υλών διεθνώς

16 Ιουλ
Αθήνα [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων ζητεί Οικιακή Βοηθό για την περιοχή της Γλυφάδας. Βιογραφικά στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

16 Ιουλ
Αθήνα [Εστιατόριο Η Πόλη]

Το εστιατόριο «Η Πόλη» στη Νέα Φιλαδέλφεια επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Μάγειρα Προϋπηρεσία απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Ιουλ
Αθήνα [Εταιρία στον χώρο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας με έδρα την Κηφισιά αναζητά Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε οργανωμένο λογιστήριο Γνώση λογιστικών προγραμμάτων

13 Ιουλ
Αθήνα [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια πετυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για πλήρη απασχόληση στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη για το κατάστημα του