22 Σεπ

Ζητείται γαζώτρια

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται γαζώτρια. Πληροφορίες στο τηλέφωνο 6946006621

Telephone
Νανα Κετετζόγλου

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΣ ΑΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΤΟΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Έ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΕΝΣΗΜΑ , ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ.

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [KAPPA CONSTRUCTIONS]

Ζητείται υδραυλικός με εμπειρία, για μόνιμη εργασία, με δίπλωμα μηχανής, από την Εταιρία Μελετών – Κατασκευών, KAPPA CONSTRUCTIONS, με έδρα την Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών στο email: katsanisilias@yahoo.gr Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 08:00 με 16:00 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2313025867

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΝΤΣΗΣ]

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση (με μισθο και ΙΚΑ) σε τεχνιτη ψυκτικο με πειρα στον οικιακο κλιματισμο. Θα συνεκτιμηθει δεοντως αν επιπροσθετως εχει και γνωσεις επαγγελματικoυ κλιματισμου. Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.com Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MEDIMART]

Ζητείται αποθηκάριος σε Παραφαρμακείο στην περιοχή της Τούμπας με γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή για πρόγραμμα barcode και καταχωρηση. Απαραίτητη η προυπηρεσία στα ιατροτεχνολογικά-φαρμαευτικά είδη καθώς και η κατοχή διπλώματος οδήγησης για κατ' οίκον επισκέψεις, διανομές και τοποθετήσεις ιατρικού εξοπλισμού. Αποστολή Βιογραφικού : stellakrsgr@gmail.com

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [BLUEMED]

Ζητείται Ιατρικός επισκέπτης για προώθηση φαρμακευτικών-ιατρικών ειδών και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία. Επιθυμητή γνώση ειδικοτήτων: Γυναικολόγων, Οφθαλμιάτρων, Παθολόγων, Διαβητολόγων, Δερματολόγων, Ορθοπεδικών, Νευρολόγων, Ουρολόγων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Αποστολή βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com