22 Σεπ

Call Center Agents για Προώθηση Κάρτας Υγείας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Call Center Agents για Προώθηση Κάρτας Υγείας Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικός συνεργάτης των...

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Αθήνα [TALIS S.A]

1) Ζητείται από εταιρεία HR για λογαριασμό πελάτη της- Κέντρο Εκπαίδευσης & Συμβουλευτικής, υπάλληλος προώθησης (call center) κάτοχος πτυχίου Α.ΕΙ-Τ.Ε.Ι.

14 Ιουλ
Αθήνα [Carky]

Carky is a fast growing start-up in the mobility space and is looking for an experienced Call Center Agent to work closely with other team members and provide

10 Ιουλ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας ζητεί Υπάλληλους για την Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών συγκεκριμένου πελατολογίου. Επιθυμητή ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Κάρτα Ανεργίας (σε ισχύ από 3 έως 12 μήνες). Βιογραφικά αποστέλλονται σε ηλεκτρονική μορφή Προσφέρονται: Πλήρης απασχόληση και άμεση πρόσληψη Ασφάλεια Βασικός μηνιαίος μισθός Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

10 Ιουλ
Πανελλήνια [2BTEL]

Call Center Agents πλήρους /μερικής απασχόλησης. Η 2BTEL, ως Customer Experience Provider παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας με σκοπό την άρτια παροχή υπηρεσιών contact center για τις μεγαλύτερες εταιρίες της ελληνικής αγοράς. Επιθυμούμε να εντάξουμε στο ανθρώπινο δυναμικό μας άτομα για το τμήμα διαχείρισης

05 Ιουλ
Αθήνα [ACTION LINE]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση