21 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ ΦΑΡΜΑΚΑΠΟΘΗΚΗΣ

Αχαρνές
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός για φαρμακαποθήκη (Κάτοικος περιοχής Καρέα) Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Απαιτούμενη εμπειρία: * Οδηγός φαρμακαποθήκης: 2

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Δήμος Νάξου & Μικρών Κυκλάδων [HOTEL BRAIN]

Η Hotel Brain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται σε ξενοδοχείο που διαχειρίζεται η εταιρία στα Κουφονήσια για την παρακάτω θέση: Οδηγός Κωδ.: ΟΔ ΚΟΥΦ Απαραίτητα προσόντα:

16 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [DEXIM]

Ζητείται Οδηγός Περιγραφή θέσης: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προετοιμασία παραγγελιών – picking και την παράδοση των εμπορευμάτων. Προφίλ υποψηφίου: Γνώση Η/Υ και χειρισμός PDA Άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (Π.Ε.Ι.) Εκπληρωμένες

16 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels ενδιαφέρεται για συνεργάτες επαγγελματίες για τα ξενοδοχεία της: Blue Princess Beach Resort, 4* / Saint George Palace, 4* / Porto Demo Boutique Hotel, 4* στην Κέρκυρα, τα οποία έχουν υψηλές προδιαγραφές και επαγγελματικό μέλλον. Οδηγός Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές [Για

16 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της: Οδηγό Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου Επαγγελματικό δίπλωμα Δ’ Παροχές εταιρίας:

16 Ιουλ
Δήμος Θηβαίων [ΣΤΗΛΜΕΤ / VIOHALKO]

Η Σωληνουργεία Κορίνθου Α.Ε. ζητεί για τις εγκαταστάσεις της στη Θίσβη: Εργοδηγό Ηλεκτρολογικής Συντήρησης Αντικείμενο της θέσης είναι η οργάνωση, ο έλεγχος και η επίβλεψη των εργασιών ηλεκτρολογικής συντήρησης, η επίλυση τεχνικών προβλημάτων, καθώς και η υλοποίηση των προγραμμάτων