21 Σεπ

Data Entry - Content Editor

Νέα Ιωνία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Skroutz is an awarded digital brand committed to modern software development and creating top notch eCommerce solutions. Our company operates www.skroutz.gr,

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Αθήνα [ConnectPhone]

Η Εταιρεία "CONNECTPHONE", η οποία δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά  να προσλάβει Υπάλληλο γραφείου/ back office καταχώρηση Δεδομένων (Data Entry) Απαραίτητη προϋπόθεση η ηλικία 30-49 ετών και η κατοχή κάρτας ανεργίας από 3 μήνες και άνω έως και 12 Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Η Εταιρεία Προσφέρει: Άμεση πρόσληψη  Σταθερό Μηνιαίο Μισθό Επιδόματα, Δώρα, Άδειες Ασφαλιστική κάλυψη Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 30-49 ετών Άμεση...

... διαθεσιμότητα
Υπευθυνότητα, Ομαδικό Πνεύμα

Tags:

11 Ιουλ
Αθήνα [Convert Group]

Convert Group is a leading eBusiness, eCommerce & Digital Transformation consulting firm with 4 business units: eConsulting, eTalent Recruiting, eSkills

10 Ιουλ
Αθήνα [BROKERS UNION]

Η Brokers Union Μεσίτες Ασφαλειών Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει για τα γραφεία της στη Γλυφάδα Αττικής ένα άτομο για τη θέση: IT Μαζικών Data Entry Specialist Κωδικός θέσης: DES18 Κύριες αρμοδιότητες: Καταχώρηση και διαχείριση μαζικών εγγραφών, σε καθημερινή βάση, με χρήση αρχείων γέφυρας και υποστήριξη χρηστών

09 Ιουλ
Αθήνα [BestPrice]

BestPrice is a leading discovery, research and price comparison platform. It currently features more than 6.1 million products, over 1650 clients and is

Tags:

09 Ιουλ
Πανελλήνια [Κέντρο διά βίου μάθησης 2]

Κέντρο διά βίου μάθησης 2 με μακρόχρονη παρουσία στον χώρο της επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης αναζητά άτομα ως 25 ετών για την κάλυψη της θέσης: Υπάλληλος Καταχώρισης Δεδομένων (Data Entry) Κωδικός θέσης: Κ032 Αρμοδιότητες θέσης: Ηλεκτρονική καταχώριση δεδομένων Προφίλ υποψηφίου (κύρια