21 Σεπ

Account Manager

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

In WIND we are committed to becoming an outstanding independent telecommunications company in the European market, delivering unique value for money services

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Αθήνα [Data Communication]

At Data Communication, we are looking for an experienced, results-oriented, highly driven Account Manager to join our Corporate Solutions Sales team at our

28 Ιουν
Αθήνα [BaaS]

We’re looking for a hands-on Digital Account Manager with a creative, customer oriented & analytical mind, who understands how to communicate in the digital

11 Ιουλ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Key Account Manager (based in Athens) Meeting Point Hellas (MPH) a subsidiary of Meeting Point International (MPI) global Destination Management Company with fully fledged office infrastructures in over 40 destinations in 19 countries; part of the FTI Touristik Group, the fourth largest Travel Operator in Germany is currently looking for a Key Account Manager to join our team in Athens. This is a key post which will give the successful candidate the unique...

... opportunity to further his or her career in the Tourism Industry in an innovative and dynamic entity within an expanding

Tags:

09 Ιουλ
Αθήνα [Vario S.A.]

B2B Sales Account Manager Είμαστε κορυφαία Ελληνική εταιρία εξειδικευμένη στην παροχή επαγγελματικών προϊόντων και μέλος του διεθνούς δικτύου της Inpacs με

06 Ιουλ
Αθήνα [Wedia]

Μεγαλώνουμε την ομάδα μας και αναζητούμε έναν Junior Digital Account Manager για να βοηθήσει στην διαχείριση και περαιτέρω ανάπτυξη των λογαριασμών πελατών