21 Σεπ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ, ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΝΟΜΙΜΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ

ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΕΙΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Αθήνα [safecare.gr]

Ζητείται Γεωπόνος - Κηπουρός με εμπειρία στην κατασκευή - συντήρηση κήπων για απασχόληση σε εταιρία Πρασίνου. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Εμπειρία: * 1

09 Ιουλ
Αθήνα [CAREER IN PROGRESS]

H Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, μεγάλου ιατρικού διαγνωστικού κέντρου στην περιοχή των

06 Ιουλ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για μονάδα στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Αξονικού Τομογράφου Κωδικός: CΤB18 Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ακτινολογίας και ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα

06 Ιουλ

06 Ιουλ

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων Κωδικός θέσης: ΜΒC 17 Προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ιατρικών εργαστηρίων επιθυμητό Σχετική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Πνεύμα