21 Σεπ

Υπεύθυνος Cash & Carry

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος/η ζητείται από Cash & Carry στην περιοχή του Θερμαϊκού (Θεσσαλονίκη). Οργανωτικός, υπεύθυνος με γνώσεις τιμολόγησης και προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης καθώς και γνώσεις τοποθέτησης προϊόντων στα ράφια. Αποστείλατε βιογραφικό στο mc.job@outlook.com

Σπύρος Παπαδόπουλος

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η Ρeople at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εμπορική και

26 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ideanet]

Από σοβαρή  εταιρεία με δεκαεξαετή ηγετική λειτουργία στο χώρο της, ζητείται υπεύθυνος λογιστηρίου. Αρτιότητα γνώσεων και εμπειρία είναι απαραίτητα για την ευθύνη και λειτουργία του μονοατομικού λογιστηρίου της εταιρείας σε συνεργασία με την γραμματεία διοίκησης. Αριστη γνώση

25 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Υπεύθυνος Προμηθειών και Αγορών Έχεις εμπειρία στον χώρο; Είσαι οργανωτικός/ή και ικανός/ή στις διαπραγματεύσεις; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μία αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της αναζητά τον/την κατάλληλο/η υποψήφιο/α. Ο

24 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εμπορική και βιομηχανική εταιρία]

Εμπορική και βιομηχανική εταιρία στη Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά για πλήρη απασχόληση Υπεύθυνο Βάρδιας / Τεχνικό Περιγραφή εργασίας: Ο ζητούμενος υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος βάρδιας σε γραμμή συσκευασίας τροφίμων για τον χειρισμό, την επίβλεψη και τη συντήρηση των μηχανημάτων της

20 Απρ
Θεσσαλονίκη [INTERLIFE Ασφαλιστική]

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά εσωτερικό (in-house) Υπεύθυνο Προστασίας Δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη Ρόλος και αρμοδιότητες: - Αποτελεί σημείο επικοινωνίας μεταξύ της εποπτικής αρχής και των υπευθύνων/εκτελούντων για ζητήματα επεξεργασίας δεδομένων. - Παρέχει συμβουλές, γνωμοδοτήσεις και ενημέρωση σχετικά με τη συμμόρφωση προς το Γενικό Κανονισμό Προσωπικών Δεδομένων (ΓΚΠΔ) και την τήρηση της νομοθεσίας σχετικά...

... με τα προσωπικά δεδομένα, αλλά και τις πολιτικές της εταιρίας.
- Ανάθεση αρμοδιοτήτων.
- Ευαισθητοποίηση, επιμόρφωση/κατάρτιση προσωπικού.
- Διενέργεια ελέγχων.
- Παρακολουθεί τη συμμόρφωση με τον ΓΚΠΔ και την εθνική νομοθεσία.
- Παρέχει συμβουλές σχετικά με τη διενέργεια εκτίμησης αντικτύπου (Protection Impact Assessment) λαμβάνοντας υπ’ όψιν του τον κίνδυνο επεξεργασίας δεδομένων.

Απαραίτητα προσόντα:

- Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι. Νομικής ή Πληροφορικής.
- Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και MS Office.

Επιθυμητά προσόντα:

- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε τμήμα Εσωτερικού Ελέγχου/Διασφάλισης Ποιότητας.
- Προϋπηρεσία στον ασφαλιστικό χώρο.

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:

- Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
- Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών.
- Οξεία αντίληψη εταιρικών πολιτικών/διαδικασιών.
- Ικανότητα συγγραφής εταιρικών πολιτικών/διαδικασιών.
- Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
- Αποφασιστικότητα και ακεραιότητα.
- Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης.

Παροχές:

- Μισθός αναλόγως προσόντων.
- Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας.
- Άριστο περιβάλλον εργασίας.
- Προοπτικές εξέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που διαθέτουν τα απαιτούμενα προσόντα, καλούνται να αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : hr@interlife.gr.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.