21 Σεπ

Κοπέλα με γνώση της Βουλγάρικης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλα: Ζητείται από εμπορική και συσκευαστική εταιρία τροφίμων που να γνωρίζει πολύ καλά τη βουλγάρικη γλώσσα, χρήση υ/π και να μπορεί να ταξιδεύει στην Βουλγαρία. Αποστείλατε βιογραφικό στο email mc.job@outlook.com

Σπύρος Παπαδόπουλος

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [κ. Γιώργος]

Ζητείται Κοπέλα για παρασκευή καφέ σε πρατήριο Αρμοδιότητες: Δημιουργία καφέ, τηλεφωνικές παραγγελίες Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην παρασκευή καφέ και σχετικών ροφημάτων Επιθυμητά Προσόντα: Μεταφορικό μέσο, επικοινωνιακές δεξιότητες Η εταιρία προσφέρει: Άμεση ασφάλιση και καλές αποδοχές

21 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου, για τεχνική κατασκευαστική εταιρία. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOBA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Εργάτες για το τμήμα της μεταποίησης. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες Συνέπεια, ευελιξία,

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παροχής υπηρεσιών διαμεταφοράς εμπορευμάτων τρίτων]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή υπηρεσιών διαμεταφοράς εμπορευμάτων τρίτων ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για την κάλυψη της θέσης του Υπαλλήλου Τμήματος Εισαγωγών – Εξαγωγών Αρμοδιότητες: Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών πωλήσεων Καταχώρηση παραγγελιών προμηθειών Έλεγχος και

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DRC GREECE]

Roving Cultural Mediator - National Contract Introduction: The Danish Refugee Council assists refugees and internally displaced persons across the globe: we provide emergency aid, fight for their rights, and strengthen their opportunity for a brighter future. We work in conflict-affected areas, along the displacement routes, and in the countries where refugees settle. In cooperation with local communities, we strive for responsible and sustainable solutions....

... We work toward successful integration and – whenever possible – for the fulfillment of the wish to return home. The