20 Σεπ

Άτομα για Μπουφέ / Ζαχαροπλαστική - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Άτομα για Μπουφέ / Ζαχαροπλαστική Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία...

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Άτομα για Λάντζα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Ιουν
Πανελλήνια [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους Ε.Π.Ε., η οποία ειδικεύεται στον χώρο της μαζικής εστίασης, ζητά για τα καταστήματά της στην Κρήτη: Μπουφετζήδες και Λαντζέρηδες Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχες θέσεις Άριστη διαχείριση χρόνου Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη ποιοτικών

16 Ιουλ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB / kitchen Μπουφετζή Α' Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον εργασίας Διατροφή

13 Ιουλ
Πανελλήνια [JOBSALLOVER.EU]

Άτομα για Θέσεις Παράλληλης Στήριξης Γραφείο ευρέσεως εργασίας που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting αναζητά άμεσα για λογαριασμό βρετανικού εκπαιδευτικού οργανισμού που παρέχει φροντίδα και εκπαίδευση σε μαθητές και νέους ενήλικες με σοβαρές μαθησιακές δυσκολίες και προβλήματα

13 Ιουλ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχείο 5 αστέρων στις Κάτω Γούβες του Ηρακλείου Κρήτης, ζητά 30 Βοηθούς Σερβιτόρους/ες προς κάλυψη επισιτιστικών τμημάτων κατά την καλοκαιρινή σεζόν 2018. Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο ημερησίως, 6 ημέρες εβδομαδιαίως) και δεν απαιτούν