20 Σεπ

Μαθητές για Πρακτική Άσκηση σε Service & σε Κρύα ή Ζεστή Κουζίνα - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Μαθητές για Πρακτική Άσκηση σε Service και σε Κρύα ή Ζεστή Κουζίνα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Μαθητές από αντίστοιχες σχολές διαθέσιμοι για πρακτική κατά τη θερινή περίοδο...

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Δήμος Ιητών [DIONYSOS]

Σπουδαστές Τ.Ε.Ι. / I.E.K. για Πρακτική Άσκηση Θα προτιμηθούν όσοι έχουν κατεύθυνση τουριστικών σπουδών και διοίκησης επιχειρήσεων. Θέσεις εργασίας: Service, κουζίνα Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Ικανοποιητική αμοιβή αναλόγως προσόντων Διαμονή και διατροφή [Για να στείλετε το

25 Απρ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος Απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH) - θυγατρική της Meeting Point International (MPI) εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών

25 Απρ
Πανελλήνια [SANI RESORT]

Το Sani Resort είναι ένα ιδιωτικό οικολογικό resort, που προσφέρει υπηρεσίες 5*, παγκόσμιας κλάσης, προστατεύοντας ταυτόχρονα το περιβάλλον. Στα 1.000 στρέμματά του υπάρχουν πέντε διεθνώς βραβευμένα πολυτελή ξενοδοχεία, το καθένα με το δικό του χαρακτήρα και κύρος σε όλους τους τομείς δραστηριοτήτων, που

22 Απρ
Δήμος Χερσονήσου [ HERSOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Hersonissos Group Hotels αναζητά για την Κρήτη Μάγειρα Ζεστής / Κρύας Κουζίνας Κωδικός θέσης: COOK HERSOTELS Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Εμπειρία στη μαζική εστίαση και σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης των τροφίμων

15 Απρ
Πανελλήνια [NOVOTEL ATHENS]

Το ξενοδοχείο NOVOTEL Athens προκηρύσσει τις παρακάτω θέσεις εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερομένους/μενες να υποβάλουν τις υποψηφιότητές τους: Μαθητές / Μαθήτριες Τ.Ε.Ι. για 6μηνη Πρακτική Άσκηση στα τμήματα της υποδοχής, του εστιατορίου, των ορόφων και του λογιστηρίου. Απαραίτητα προσόντα: Να