20 Σεπ

Μαθητές για Πρακτική Άσκηση σε Service & σε Κρύα ή Ζεστή Κουζίνα - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Μαθητές για Πρακτική Άσκηση σε Service και σε Κρύα ή Ζεστή Κουζίνα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Μαθητές από αντίστοιχες σχολές διαθέσιμοι για πρακτική κατά τη θερινή περίοδο...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

10 Αυγ
Πανελλήνια [SANI RESORT]

Το Sani Resort είναι ένα ιδιωτικό οικολογικό resort, που προσφέρει υπηρεσίες 5*, παγκόσμιας κλάσης, προστατεύοντας ταυτόχρονα το περιβάλλον. Στα 1.000 στρέμματά του υπάρχουν πέντε διεθνώς βραβευμένα πολυτελή ξενοδοχεία, το καθένα με το δικό του χαρακτήρα και κύρος σε όλους τους τομείς δραστηριοτήτων, που

03 Αυγ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Α' Μάγειρες για Ζεστή Μεσογειακή Κουζίνα - Κρήτη Η εταιρία μας ζητά, εκπροσωπώντας πελάτη, αλυσίδα 5* ξενοδοχείων με πολυτελές bar restaurant υψηλού κύρους στην Κρήτη, υπεύθυνο άτομο έτσι ώστε να αναλάβει την θέση του Α' Μάγειρα και να διοργανώσει τη σωστή και άρτια λειτουργία του εστιατορίου τους. Δέκτες

01 Αυγ

Τύπος Απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH) - θυγατρική της Meeting Point International (MPI) εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών

20 Ιουλ