20 Σεπ

Προϊσταμένη Ορόφων - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Προϊσταμένη Ορόφων Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία στην...

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Δήμος Αγίου Νικολάου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέρα από 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

26 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [ΚΤΙΡΙΟ]

Το ξενοδοχείο Elysium Boutique Ανάληψη Χερσονήσου Κρήτης ζητεί Προϊσταμένη Ορόφων Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτη τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε boutique hotel 5 αστέρων Οργανωτική εμπειρία Εμπειρία σε διαχείριση προσωπικού Γνώστης

25 Ιουν
Πανελλήνια [ALGOOS STUDY WORK AND TRAVEL LTD]

Αlgoos Study Work Travel Inc. για λογαριασμό κορυφαίων εταιριών, αναζητάει  για ξενοδοχειο στη Κύπρο 5***** αστέρων, τις παρακάτω θέσεις: Βοηθοί Προϊσταμένης Ορόφων 1100 ευρώ/μήνα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση Πολύ καλά άγγλικά Προσφέρουμε:

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ελληνική εταιρία ενδυμάτων]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο, επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Προϊσταμένη Πατρόν / Ραφής Περιγραφή θέσης: Προγραμματισμός και έλεγχος δημιουργίας πατρόν Έλεγχος ποιότητας ραφής ενδυμάτων

13 Ιουλ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχείο 5 αστέρων στις Κάτω Γούβες του Ηρακλείου Κρήτης, ζητά 30 Βοηθούς Σερβιτόρους/ες προς κάλυψη επισιτιστικών τμημάτων κατά την καλοκαιρινή σεζόν 2018. Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο ημερησίως, 6 ημέρες εβδομαδιαίως) και δεν απαιτούν