20 Σεπ

Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφων Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητή η γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουν
Δήμος Αγίου Νικολάου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέρα από 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

12 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφων (Code: HSΑ) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής με κατεύθυνση στα τουριστικά επαγγέλματα Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία πέντε

10 Ιουλ
Δήμος Πλατανιά [EUPHORIA RESORT]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Euphoria Resort, που βρίσκεται στο Κολυμπάρι Χανίων, αναζητά την παρακάτω ειδικότητα: Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν την αίτησή τους αποστέλλοντας ηλεκτρονικά το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση: [Για να στείλετε το βιογραφικό

03 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotel & Suites]

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Kensho Boutique Hotel Suites στη Μύκονο αναζητά συνεργάτες για τη season 2018. Βοηθός Προϊσταμένης Ορόφων / Mykonos - Kenshō Psarou Απαραίτητα προσόντα: Ικανότητα στην αποδοτική διαχείριση χρόνου Προσοχή στη λεπτομέρεια Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, πηγαία ευγένεια, εξωστρέφεια και

29 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Βοηθό Σερβιτόρου με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]