20 Σεπ

Καμαριέρες - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητή η γνώση μίας ξένης γλώσσας Πνεύμα συνεργασίας...

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Κρήτη και στη Ρόδο Καμαριέρες – Κρήτη Ρόδος

29 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 150 κλινών στην Κρήτη ζητεί Καμαριέρες με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

28 Ιουν
Πανελλήνια [FODELE BEACH]

Το ξενοδοχείο 5* Fodele Beach Water Park Holiday Resort στο Φόδελε Ηρακλείου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα: Εκπαίδευση σε οροφοκομία Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε ξενοδοχείο 4* ή 5* Επικοινωνία, ομαδικότητα, ευελιξία Γνώση Αγγλικών Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη

21 Ιουλ
Δήμος Αγίου Νικολάου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

20 Ιουλ
Πανελλήνια [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές / Πωλήτριες Τεχνολογίας @ Πλαίσιο Computers για το Ηράκλειο Κρήτης Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους