20 Σεπ

Άτομο για Τεμάχισμα Κρεάτων (Χασάπης) - Κρήτη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος ξενοδοχείων Cosmhotel με έδρα την Κρήτη ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία και τα εστιατόριά του στην Κρήτη τη σεζόν 2018: Άτομο για Τεμάχισμα Κρεάτων (Χασάπης) Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση και εφαρμογή διαδικασιών...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιουλ
Πανελλήνια [SUNRISE]

Η Sunrise Hotels αποτελείται από 4 ιδιόκτητα ξενοδοχεία, τα πολυτελή Sunrise Pearl Hotel Spa, Sunrise Beach Hotel, Sunrise Gardens και Brilliant Hotel. Στον όμιλο ανήκουν Italian restaurant, Asian restaurant, American grill restaurant, Greek restaurant, fish restaurant, Brazilian restaurant, patisserie, καθώς και lounge bar, όλα στην καρδιά του Πρωταρά, στην ελεύθερη περιοχή της επαρχίας της Αμμοχώστου. Στο

13 Ιουλ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η εταιρία μας, εκπροσωπώντας ξενοδοχείο 5 αστέρων στις Κάτω Γούβες του Ηρακλείου Κρήτης, ζητά 30 Βοηθούς Σερβιτόρους/ες προς κάλυψη επισιτιστικών τμημάτων κατά την καλοκαιρινή σεζόν 2018. Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης (8ωρο ημερησίως, 6 ημέρες εβδομαδιαίως) και δεν απαιτούν

12 Ιουλ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το

11 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [ZEUS HOTELS ΑΕ]

Η εταιρία Zeus Hotels ζητάει για τα ξενοδοχεία του ομίλου της στον νομό Ηρακλείου Κρήτης για τη σεζόν 2018: Άτομο για Μπουφέ Ξενοδοχείου Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Διάθεση για εργασία Προσφέρονται: Δυνατότητα διαμονής Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας σε έμπειρη ομάδα Προοπτικές

11 Ιουλ
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία της Nana Beach All Inclusive Resort και Nana Princess Luxury Suites – Villas – Spa, που βρίσκονται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Άτομο για Bar Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία δύο ετών Γνώση αγγλικών και γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα