20 Σεπ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ζητείται ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
από εισαγωγική εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο των ειδών γραφείου
Καθήκοντα θέσης:
Παραλαβή εμπορευμάτων, τακτοποίηση και αποθήκευση

Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής
Ωράριο: 08.00 - 16.00
Μισθός: 600€ + ένσημα
Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

OFFICE1

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Υπεύθυνος Αποθήκης Ως αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι: Παραλαβή προϊόντων Παρακολούθηση παραγγελιών Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης Είναι υπεύθυνος για τη συλλογή και αποστολή όλων των εισερχόμενων παραγγελιών όλων των

25 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [SUPER MARKET FLORA]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητά: Αποθηκάριο / Υπεύθυνο Αποθήκης Προσόντα: Προϋπηρεσία 3 χρόνων σε μηχανογραφημένη αποθήκη καταστήματος λιανικής Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Διαχείριση παραγγελιών / επιστροφών Γνώση χειρισμού χειροκίνητου

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

υπεύθυνος αποθήκης Αρμοδιότητες: Παραλαβή , ταξινόμηση, ετοιμασία παραγγελιών, Ενημέρωση για ελλείψεις υλικών, Διατήρηση αρχείου, Εξωτερικές εργασίες εάν απαιτείται Απαραίτητα Προσόντα: ηλικία έως 25 ετών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, Δίπλωμα αυτοκινήτου, Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας. Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: πλήρης απασχόληση, ασφάλιση, εκπαίδευση

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Υπεύθυνος /η Marketing και Διαφήμισης Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξους νέους και νέες, 20-32 ετών. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών μεγάλου οργανισμού. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοικοι Θεσσαλονίκης με

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

ΖΗΤΟΎΝΤΑΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ -ΑΠΟΘΗΚΆΡΙΟΙ - ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΛΑΡΚ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΊΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: