20 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ\' κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ´ κατηγορίας
για φορτοεκφορτώσεις & παραδόσεις ειδών γραφείου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης
Καθήκοντα θέσης:
Πραγματοποίηση δρομολογίων και παραδόσεις εμπορευμάτων

Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής
Ωράριο: 08.00 - 16.00
Μισθός: 650€ + ένσημα
Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

OFFICE1

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρεία]

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

13 Απρ
Λάρισα [Μπόλης Αθανάσιος]

Από μεταφορική εταιρεία ζητείται οδηγός από την περιοχή της Τούμπας με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας, με κατάλληλη εμπειρία. Απαραίτητη προϋπόθεση εμπειρία σε λύσιμο-στήσιμο επίπλων.

07 Απρ
Αθήνα [BMG AGRO]

Ζητείται Οδηγός - Αποθηκάριος από εταιρεία στη περιοχή του Κρυονερίου Αττικής . Αρμοδιότητες - Δρομολόγια εντός του Νομού Αττικής - Διαχείριση

02 Απρ
Νέα Χαλκηδόνα [AIRTECHNIC ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ Οδηγός με δίπλωμα Γ' κατηγορίας, με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και εμπειρία σε φορτηγά Mercedes. Η γνώση ξένων γλωσσών (Αγγλικών, Γαλλικών,

28 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [THE MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία μας Myconian Kyma, a member of Design Hotels, Myconian Naia Luxury Suites, a member of Preferred Hotels Resorts, και Myconian Korali Relais et Chateaux αναζητούν για τη σεζόν 2018: Οδηγός με Δίπλωμα Δ' Κατηγορίας Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Απαραίτητη η γνώση αγγλικών — η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί