19 Σεπ

Πωλήτρια σε κατάστημα καλλυντικών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλήτρια σε καινούριο κατάστημα καλλυντικων
Αρμοδιότητες: πωλήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: άνω των 20 , προϋπηρεσία σε κάτι ανάλογο
Επιθυμητά προσόντα : γνώσεις μακιγιάζ
Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό και ένσημα

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Thema Adv]

Η εταιρεία Thema Adv αναζητά προσωπικό για την στελέχωση ομάδας αρωματικού που θα εργασθεί για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας καλλυντικών, στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθηνοι για την παρουσίαση και π΄ώληση προϊόντων επώνυμης ποιοτικής μάρκας καλλυντικών (Αρώματα, Μακιγιάζ, Κρέμες) σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών της Θεσσαλονίκης Απαραίτητα Προσόντα: • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις • Προσεγμένη...

... εμφάνιση
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Δυναμικός χαρακτήρας
• Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

• Μηνιαίες αποδοχές με ασφάλιση συν bonus
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
• Συνεχόμενη εκπαίδευση
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Tags:

16 Ιουλ
Αθήνα [\"Άννα-Μαρία Μαζαράκη\"]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ κοσμημάτων “Αννα Μαρία Μαζαράκη” ζητεί Πωλήτρια για το κατάστημά της στο The Mall Athens Προφίλ Υποψηφίου: Αριστη γνώση Αγγλικών Γνώσεις Η/Υ

16 Ιουλ
Αθήνα [VISION PLUS]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από κατάστημα οπτικών στο Παγκράτι. Θέση εργασίας μερικής με δυνατότητα πλήρους απασχόλησης

15 Ιουλ
Αθήνα [vision plus]

Πωλητής πωλήτρια σε οπτικό κατάστημα ευέλικτο ωράριο με προοπτική πλήρους

13 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για την εξής θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/Η υπεύθυνος/η