01 Μαρ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία "Δ. ΣΑΛΤΑΣ" στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης αυξάνοντας την παραγωγικότητα του τεχνικού της τμήματος προσφέρει θέση εργασίας σε ψυκτικό με αντικείμενο την:
- τοποθέτηση
- διάγνωση βλαβών
- επισκευή
- συντήρηση
συστημάτων κλιματισμού.

Telephone
ΣΑΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
www.dsaltas.gr

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel/FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4 και Roxani 3 αστέρων στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής, Υδραυλικός, Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινά αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο συντήρησης και

13 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου]

Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου αναζητά Αρχιτεχνίτη Ψυκτικό ή Εργοδηγό Ψυκτικό Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτοι Τεχνικού Λυκείου, ΙΕΚ ή επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα ψυκτικού ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) σε ισχύ Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου σε ισχύ (προαιρετικό) Άδεια

12 Δεκ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΝΤΣΗΣ]

Αρμοδιότητες: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ -Απο Τεχνικη Εταιρια προσφερεται μονιμη θεση σε εμπειρο κλιματιστη-ψυκτικο . Ασφάλιση και Αμοιβή ικανοποιητική αναλόγως προσόντων και συνεπειας στην εργασια. Επικοινωνηστε μαζι μας στο 690 994 6523 η αποστειλετε βιογραφικo: v.profi@yahoo.com Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

01 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης