01 Μαρ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία "Δ. ΣΑΛΤΑΣ" στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης αυξάνοντας την παραγωγικότητα του τεχνικού της τμήματος προσφέρει θέση εργασίας σε ψυκτικό με αντικείμενο την:
- τοποθέτηση
- διάγνωση βλαβών
- επισκευή
- συντήρηση
συστημάτων κλιματισμού.

Telephone
ΣΑΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
www.dsaltas.gr

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [PandaClima]

ψυκτικός και βοηθός ψυκτικός Αρμοδιότητες: τοποθέτηση κλιματιστικών μηχανημάτων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία στην τοποθέτηση Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία στην τοποθέτηση Η εταιρία προσφέρει:μισθό ικανοποιητικό

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

15 Ιουν
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο Απρίλιος-Οκτώβριος 2018 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός / Ψυκτικός Κωδικός: ΣΥΝΥΨ/18 Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από

12 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία της Nana Beach All Inclusive Resort και Nana Princess Luxury Suites – Villas – Spa, που βρίσκονται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Ψυκτικός με απαραίτητη προϋπηρεσία. Προσφέρονται: Μισθός αναλόγως προσόντων Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

Τεχνικός Ψυκτικός Εγκαταστάσεις Κλιματιστικών Μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει:Μισθό ένσημα