01 Μαρ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία "Δ. ΣΑΛΤΑΣ" στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης αυξάνοντας την παραγωγικότητα του τεχνικού της τμήματος προσφέρει θέση εργασίας σε ψυκτικό με αντικείμενο την:
- τοποθέτηση
- διάγνωση βλαβών
- επισκευή
- συντήρηση
συστημάτων κλιματισμού.

Telephone
ΣΑΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
www.dsaltas.gr

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Πανελλήνια [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Ο όμιλος Market In αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας: Ψυκτικός Κωδικός θέσης: RE 05/18 Αρμοδιότητες: Επισκευή και συντήρηση παντός τύπου κλιματιστικών μονάδων Ψυκτικές εγκαταστάσεις Υπεύθυνη τεχνική υποστήριξη Service ψυγείων Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5

19 Σεπ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση: Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

07 Σεπ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2018-2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής / Υδραυλικός / Ψυκτικός Κωδικός: ΣΥΝΥΨ/18 Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

25 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Γ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

ΨΥΚΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΕΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ (ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ) Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ, ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΕ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ Η/Μ ΕΡΓΑ