15 Σεπ

Γραμματέας / Υπάλληλος Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία SOS ΙΑΤΡΟΙ Α.Ε. αναζητά: Γραμματέα / Υπάλληλο Γραφείου Κύριες αρμοδιότητες: Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Τηλεφωνική επικοινωνία με συνεργάτες Γραμματειακή και διοικητική υποστήριξη των διοικητικών στελεχών της εταιρίας Σύνταξη ομιλιών – παρουσιάσεων Προφίλ υποψηφίου:...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Auto Marin A.E.αναζητά Υπάλληλο Γραφείου Ασφαλειών H Auto Marin αναζητά άμεσα για πρόσληψη Υπάλληλο Γραφείου Ασφαλειών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Μέσης Εκπαίδευσης, ΤΕΙ Γνώση Η/Υ Αγγλικής Γλώσσας Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα Ασφαλειών Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα

04 Ιουλ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά απόφοιτο υποχρεωτικής εκπαίδευσης με απολυτήριο γυμνάσιου ως Υπάλληλο Γραφείου [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Ιουλ

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. Φιλοδοξίες Γνώση Η/Υ και Αγγλικών Γνώση Microsoft Office Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση τουλάχιστον 5 ετών

02 Ιουλ
Πανελλήνια [Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων]

Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων με έδρα την Αθήνα ζητά να προσλάβει νέα έως 28 ετών για μόνιμη απασχόληση στη θέση: Υπάλληλος Γραφείου Αντικείμενο εργασίας / κύρια καθήκοντα: Υποδοχή συνεργατών και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Προετοιμασία εγγράφων και αρχειοθέτηση Οργάνωση γραφείου και

29 Ιουν
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Τουριστικό γραφείο ζητά Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου με προϋπηρεσία και γνώσεις σε έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων, κρατήσεις ξενοδοχείων και Ρanasoft – Τravel Force για incoming και outgoing τμήμα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]