16 Οκτ

MERCHANDISER -ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

Αγρίνιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Αction Line για λογαριασμό πελάτη μας που δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιών αναζητάμε για άμεση στελέχωση στην ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
( ΑΓΡΙΝΙΟ )

Αρμοδιότητες:
• Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση και το merchandising των προϊόντων Ομίλου τηλεπικοινωνιών
• Διαχείριση υπάρχοντος και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Επιθεώρηση σημείων πώλησης και επίβλεψη δικτύου
• Παρακολούθηση και καταγραφή στοιχείων ανταγωνισμού
Απαραίτητα προσόντα:
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
• H εμπειρία πωλήσεων σε κλάδο τηλεπικοινωνιών ή στον χώρο HO.RE.CA είναι επιθυμητή
• Επικοινωνιακή ευχέρεια, δυναμική προσωπικότητα, άτομο δραστήριο και υπεύθυνο
• Πελατοκεντρική αντίληψη, διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ και γνώση Αγγλικών
• Δίπλωμα οδήγησης, δυνατότητα ταξιδίων με ευέλικτο ωράριο εργασίας
Παρέχονται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Μισθός-Ασφάλιση-Bonus)
• Κάλυψη μετακίνησης (αυτοκίνητο - κινητό τηλέφωνο)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους, συνοδευόμενο από μια πρόσφατη φωτογραφία με τον κωδικό της θέσης : ACT_MRAKR_1115

ACTIONLINE