13 Σεπ

Αποθηκάριοι / Pickers – Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά 5...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [REVOIL ΑΕ]

Η εταιρία πετρελαιοειδών Revoil ΑΕΕΠ επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Ανάπτυξης Πωλήσεων (έδρα Θεσσαλονίκη) Κωδ θέσης: REV58 Προφίλ εταιρίας: Η Revoil είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία πετρελαιοειδών στην ελληνική αγορά. Είναι εισηγμένη στο Χ.Α.Α. και κατέχει άνω του 10% μερίδιο αγοράς με δίκτυο 550

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων (TECH.SALES) αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων για την περιοχή της Β. Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων Τεχνική υποστήριξη των συνεργατών

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Μηχανικοί Λογισμικού Oracle (PL/SQL) στη Θέρμη Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Promoter Zητείται υπεύθυνο άτομο για το πόστο διαφήμισης των υπηρεσιών του μεγάλου ομίλου ιατρικής αισθητικής Figura. Προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Ομαδικότητα Αυτοπεποίθηση Εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Barista Προσόντα: Απαραίτητη η επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και